Інформація про травматизм на виробництві станом на 27 квітня 2015 року
У період з 20 по 26 квітня на підприємствах України:смертельно травмовано 8 осіб:
3 особи – на підприємствах Донецької області;
2 особи – на підприємствах Івано-Франківської області;
по 1 особі – на підприємствах Дніпропетровської, Рівненської та Херсонської областей.
Випадки травмування сталися:
у вугільній промисловості та агропромисловому загинуло по 2 особи;
у будівництві, металургійній промисловості, на підприємствах зв’язку та у соціально-культурній сфері – по 1 особі.
З початку квітня на підприємствах України смертельно травмовано 19 осіб, за аналогічний період 2014 року загинуло 45 осіб (зменшення на 26 випадків або на 58%).
За даними оперативного обліку, з початку року, на підприємствах України смертельно травмовано 117 осіб, за аналогічний період 2014 року загинуло 163 особи (зменшення на 46 випадків або на 28%).
У тому числі, з початку року, внаслідок ведення бойових дій загинуло 12 осіб (за аналогічний період 2014 року не було загиблих внаслідок ведення бойових дій).
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
Що робити роботодавцю, якщо на території підприємства працівника покусали собаки? Дізнайтеся, чому це вважається нещасним випадком, та які дії має вжити роботодавець