Держгірпромнагляд інформує: стан травматизму на виробництві з 20 по 26 квітня 2015 року

Інформація про травматизм на виробництві станом на 27 квітня 2015 року

У період з 20 по 26 квітня на підприємствах України:смертельно травмовано 8 осіб:

3 особи – на підприємствах Донецької області;

2 особи – на підприємствах Івано-Франківської області;

по 1 особі – на підприємствах Дніпропетровської, Рівненської та Херсонської областей.

Випадки травмування сталися:

у вугільній промисловості та агропромисловому загинуло по 2 особи;

у будівництві, металургійній промисловості, на підприємствах зв’язку та у соціально-культурній сфері – по 1 особі.

З початку квітня на підприємствах України смертельно травмовано 19 осіб, за аналогічний період 2014 року загинуло 45 осіб (зменшення на 26 випадків або на 58%).

За даними оперативного обліку, з початку року, на підприємствах України смертельно травмовано 117 осіб, за аналогічний період 2014 року загинуло 163 особи (зменшення на 46 випадків або на 28%).

У тому числі, з початку року, внаслідок ведення бойових дій загинуло 12 осіб (за аналогічний період 2014 року не було загиблих внаслідок ведення бойових дій).

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5216

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
66191

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40309

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
8750

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді