Локдаун у Києві: за роботу в офісі без масок та без дотримання дистанції штрафуватимуть

У Держпродспоживслужбі анонсували численні штрафи та відзвітували про перевірку суб’єктів господарювання у перший день посилення карантину.

Локдаун у Києві: за роботу в офісі без масок та без дотримання дистанції штрафуватимуть

Керівник ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві Олег Рубан заявив, що мінімальні штрафи для роботодавців за недотримання карантинних обмежень в офісах становитимуть 34 тис. грн. У разі виявлення порушень на місце будуть направляти правоохоронців.

Чек-ліст: Що робити, якщо захворів на COVID-19

Зокрема, йдеться про недотримання дистанції, ігнорування маскового режиму та роботу колективів у повному обсязі. Такі порушення наприкінці березня — на початку квітня було виявлено у 85% державних та приватних офісів.

Тим часом у перший же день суворого карантину (5 квітня) обмежень стали дотримуватися ретельніше. У ході моніторингу дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів у Києві Держпродспоживслужбою перевірено 1 414 об’єктів. З них 753 — об’єкти торгівлі непродовольчими товарами, 439 — продовольчими товарами та 206 — заклади громадського харчування, 9 дитячих навчальних закладів та 7 закладів освіти.

Загалом за результатами моніторингу першого дня суворого карантину зафіксовано 55 порушень.

Локдаун у Києві: за роботу в офісі без масок та без дотримання дистанції штрафуватимутьДізнайтеся, як скласти наказ про дистанційну роботу працівників у зв’язку з коронавірусом

Джерело: ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40080

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
7848

Організація охорони праці на підприємстві

Організація охорони праці на підприємстві — це цілісна система прав, обов’язків та повноважень суб’єктів виробничого процесу, процедур, спрямованих на дотримання безпечного рівня виробництва, правил та нормативних вимог, які регулюють питання найманої праці.
86397

Інструкції з охорони праці в навчальних закладах

Інструкції з охорони праці в закладі освіти — це локальні нормативно-правові акти, що визначають обов’язкові вимоги безпеки, яких повинні дотримувати працівники навчальних закладів. У статті ви знайдете зразки інструкцій з охорони праці в школі. За потреби адаптуйте їх до умов вашого навчального закладу
58934

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді