Кабмін схвалив законопроєкт про регулювання нестандартних форм трудових відносин (фрилансу)

Документ пропонує запровадження нової форми трудового договору — з нефіксованим робочим часом

Кабмін схвалив законопроект про регулювання нестандартних форм трудових відносин (фрілансу)

Нормативні акти й інші документи з охорони праці, які мають бути на підприємстві

Текст законопроєкту розроблявся Мінекономіки у взаємодії з роботодавцями та профспілками. Таким чином було забезпечено баланс інтересів зацікавлених сторін. Документ схвалено на засіданні Уряду.

Проєкт передбачає законодавче врегулювання взаємовідносин працівників та роботодавців у випадку, коли неможливо заздалегідь визначити види, обсяги та періоди виконання тієї чи іншої роботи, зокрема йдеться про роботу фрилансерів. Документ запроваджує особливу форму трудового договору з нефіксованим робочим часом. За умовами такої угоди сторони (за домовленістю) можуть визначати необхідність та час залучення працівника до роботи, її обсяг та режим виконання. При цьому оплата праці відбувається виключно за той час, коли робота фактично виконується. Водночас законопроєктом передбачена гарантована мінімальна кількість оплачуваних годин на місяць.

У Міністерстві з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації зауважили, що наразі оформлення роботи з нефіксованим робочим часом відбувається здебільшого за цивільно-правовими договорами, а особи, які виконують такі роботи, позбавлені прав та гарантій, встановлених законодавством про працю. Запропонований законопроєкт створює зручний механізм легалізації праці фрилансерів. Це ж, своєю чергою, сприятиме посиленню їх соціально-трудового захисту та збереже мобільність працівників.

З новою формою договору працівник отримає всі права та гарантії, передбачені законодавством про працю (щодо належного режиму роботи, часу відпочинку, порядку прийняття на роботу та звільнення з неї, виплати заробітної плати). Але при цьому працівник зможе більш вільно планувати свою роботу залежно від поставлених завдань, не будучи прив’язаним до одного роботодавця та робочого графіку підприємства.

Джерело: Кабінет Міністрів України

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5218

Наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки

Що таке наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки? Хто його видає і коли він потрібен? Яку форму бланка обрати та як правильно оформити? Відповіді на ці та інші питання — у статті. А також завантажуйте розроблений експертом бланк наряду допуску.
123051

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40310

Накази з охорони праці на підприємстві: види, оформлення, строки та порядок зберігання

Загальна інформація про накази з охорони праці на підприємстві, нормативне регулювання та види наказів. Скільки потрібно зберігати накази з охорони праці на підприємстві?
97955

Як розробити Програму стажування водіїв

Програма стажування водіїв допоможе організувати на підприємстві стажування водіїв колісних транспортних засобів. У статті — зразок для скачування, який ви легко можете адаптувати до умов вашого підприємства
3596

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді