Підвищення ефективності проектів видобутку нафти й газу в Україні

При Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України cтворено Центральну комісію з розробки газових, газоконденсатних, нафтових родовищ та експлуатації підземних сховищ газу (ЦКР) — дорадчий орган, що працюватиме на постійній основі

При Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України (Міненерговугілля) cтворено Центральну комісію з розробки газових, газоконденсатних, нафтових родовищ та експлуатації підземних сховищ газу (ЦКР) — дорадчий орган, що працюватиме на постійній основі.

До складу комісії ввійшли представники видобувних компаній та центральних органів виконавчої влади, науковці та експерти. Такий склад сприятиме прозорості процедури оцінки ефективності реалізації окремих проектів видобутку, а висновки комісії матимуть комплексний характер.

Комісія аналізуватиме проекти на наявність факторів, які можуть надалі призводити до зменшення видобутку або зниження інших економічних, технологічних показників, та надаватиме Міненерговугілля рекомендації щодо затвердження проекту після його аналізу.

Міненерговугілля наголошує, що проекти розробки родовищ нафти і газу та експлуатації підземних сховищ газу затверджуються після їх наукової і науково-технічної експертизи, оскільки ці проекти мають державне значення.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимоги безпеки під час робіт на висоті

Роботи на висоті — це роботи з підвищеною небезпекою, які потребують обов’язкових заходів безпеки. Наша стаття допоможе організувати роботи на висоті безпечно, правильно оформити наряд-допуск, провести інструктажі працівникам, уникнути помилок при виборі засобів захисту.
90657

Наряд-допуск на виконання робіт з підйомником

Роботи з підйомником, на виконання яких потрібен наряд-допуск, визначені у законодавстві. Однак роботодавець може розширити перелік таких робіт та затвердити його відповідним наказом. У статті розповімо, в яких випадках наряд-допуск на виконання робіт з підйомником обов’язковий і як правильно його заповнювати.
13057

Класифікація шкідливих і важких умов праці

Як здійснюють оцінку умов праці на робочих місцях, які бувають ступені шкідливих умов праці, якими нормативними документами затверджено переліки робіт зі шкідливими і важкими умовами праці — далі у статті
93660

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді