Із 19 грудня Кабмін запроваджує нові карантинні обмеження

Уряд пролонгував карантин та ухвалив нову «обмежувальну» постанову. В яких умовах зустрічатимемо Новий рік та як працюватимемо у 2021 — дізнайтеся завчасно
Із 19 грудня Кабмін запроваджує нові карантинні обмеження


Кабмін постановою КМУ «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 09.12.2020 № 1236 продовжив карантин до 28 лютого 2021 року. Крім того, документом передбачені нові обмеження, які діятимуть з 19 грудня 2020 року.

Хто і як повинен організувати температурний скринінг на підприємсті

Із 19.12.2020 нові обмеження, зокрема забороняють:

  • Проводити в закладах освіти масові заход (вистави, свята концерти) за участі дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності відвідувачів.
  • Проводити в розважальних закладах і закладах громадського харчування святкові заходи, бенкети, майстер-класи, публічні події.
  • Приймати відвідувачів у музеях, на виставках, у галереях тощо, якщо в залах присутні більше однієї особи на 10 кв. м.
  • Роботу закладів громадського харчування з 23:00 до 7:00 (крім доставки та замовлень на винос). Проведення розрахункових операцій припиняється після 22:00.
  • Проводити релігійні заходи: у приміщенні за умови присутності більше однієї особи на 5 кв. м; на відкритому повітрі за умови недотримання дистанції 1,5 м між присутніми.

    Увага!

    У ніч з 31.12.2020 на 01.01.2021 робота ресторанів та кафе буде дозволена до 01:00.

    Також продовжують діяти обмеження, які були запроваджені раніше.

    Забороняється:

    • Перебувати в громадському транспорті та громадських місцях без вдягнутої маски, а також перебувати на вулиці без документів, що посвідчують особу.
    ☝️ Як утилізувати в офісі маски і рукавички
    • Самовільно залишати місця ізоляції чи обсервації.
    • Проводити масові культурні (зокрема концерти), спортивні, соціальні, рекламні та інші заходи, у яких бере участь більше 20 осіб та недотримана дистанція у 1,5 м між учасниками (виключення: офіційні та професійні спортивні заходи без глядачів, іспити для нотаріату та заходи, необхідні для забезпечення роботи органів влади).
    • Робота кінотеатрів і закладів культури із наповненістю понад 50% місць одного залу.
    • Перевозоти в пасажирському транспорті більше пасажирів, ніж кількість сидячих місць (крім метро).
    • Проведення дискотек, робота нічних клубів та закладів громадського харчування з організацією дозвілля.
    • Розміщувати в закладах харчування більше 4 повнолітніх осіб за одним столом та коли відстань між столами менш ніж 2 м.
    • Робота суб’єктів господарювання, у яких працівники не забезпечені масками, не нанесено маркування щодо дистанції між клієнтами в 1,5 м, а відвідувачі не мають правильно вдягнутих засобів індивідуального захисту.
    • Перетинати кордон іноземцям без наявного поліса страхування (з окремими виключеннями).
    • Діяльність закладів із розміщення (крім готелів, реабілітаційних центрів для людей з інвалідністю, санаторно-курортних закладів).
    • Відвідувати заклади освіти групами більше 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.
    • Відвідувати заклади освіти у разі, коли на самоізоляції перебуває більш ніж 50% учнів та персоналу закладу освіти.
    • Проводити планові заходи з госпіталізації (крім паліативної допомоги, допомоги породіллям, новонародженим, допомоги при пологах, лікуванні онкохворих, високоспеціалізована (третинна) меддопомога та інша невідкладна меддопомога).
    • Робота спортивних залів і фітнес-центрів, якщо в них перебуває більше однієї особи на 20 кв. м.
    • Відвідувати пункти (місця) тимчасового тримання осіб, пункти тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, а також пункти розміщення біженців.
    • Перетинати КПВВ на тимчасово окуповані території ОРДЛО та Криму іноземцями без наявного поліса страхування (з окремими виключеннями).
    • Відвідувати стороннім особам закладів соцзахисту, у яких перебувають окремі категорії громадян (люди похилого віку, ветерани війни, особи з інвалідністю, психічними порушеннями та інше).

    Памятайте також, що з 8 по 24 січня 2021 року в Україні діятимуть посилені карантинні обмеження.

    Джерело: Урядовий портал

    Статичний блок для новин

    Статті за темою

    Усі статті за темою

    Всесвітній день охорони праці 2025

    Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2025 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
    115552

    Що потрібно знати про цивільно-правовий договір на виробництві

    Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
    8904

    Охорона праці під час простою підприємства

    У період простою підприємство не функціонує повністю або частково, а працівники, яким оголосили простій, не виконують трудові обов’язки. Дізнайтеся детальніше про умови запровадження простою на підприємстві, порядок його оформлення та як це впливає на охорону праці.
    1483

    Гарячі запитання

    Усі питання і відповіді