Із 19 грудня Кабмін запроваджує нові карантинні обмеження

Уряд пролонгував карантин та ухвалив нову «обмежувальну» постанову. В яких умовах зустрічатимемо Новий рік та як працюватимемо у 2021 — дізнайтеся завчасно
Із 19 грудня Кабмін запроваджує нові карантинні обмеження


Кабмін постановою КМУ «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 09.12.2020 № 1236 продовжив карантин до 28 лютого 2021 року. Крім того, документом передбачені нові обмеження, які діятимуть з 19 грудня 2020 року.

Хто і як повинен організувати температурний скринінг на підприємсті

Із 19.12.2020 нові обмеження, зокрема забороняють:

 • Проводити в закладах освіти масові заход (вистави, свята концерти) за участі дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності відвідувачів.
 • Проводити в розважальних закладах і закладах громадського харчування святкові заходи, бенкети, майстер-класи, публічні події.
 • Приймати відвідувачів у музеях, на виставках, у галереях тощо, якщо в залах присутні більше однієї особи на 10 кв. м.
 • Роботу закладів громадського харчування з 23:00 до 7:00 (крім доставки та замовлень на винос). Проведення розрахункових операцій припиняється після 22:00.
 • Проводити релігійні заходи: у приміщенні за умови присутності більше однієї особи на 5 кв. м; на відкритому повітрі за умови недотримання дистанції 1,5 м між присутніми.

  Увага!

  У ніч з 31.12.2020 на 01.01.2021 робота ресторанів та кафе буде дозволена до 01:00.

  Також продовжують діяти обмеження, які були запроваджені раніше.

  Забороняється:

  • Перебувати в громадському транспорті та громадських місцях без вдягнутої маски, а також перебувати на вулиці без документів, що посвідчують особу.
  ☝️ Як утилізувати в офісі маски і рукавички
  • Самовільно залишати місця ізоляції чи обсервації.
  • Проводити масові культурні (зокрема концерти), спортивні, соціальні, рекламні та інші заходи, у яких бере участь більше 20 осіб та недотримана дистанція у 1,5 м між учасниками (виключення: офіційні та професійні спортивні заходи без глядачів, іспити для нотаріату та заходи, необхідні для забезпечення роботи органів влади).
  • Робота кінотеатрів і закладів культури із наповненістю понад 50% місць одного залу.
  • Перевозоти в пасажирському транспорті більше пасажирів, ніж кількість сидячих місць (крім метро).
  • Проведення дискотек, робота нічних клубів та закладів громадського харчування з організацією дозвілля.
  • Розміщувати в закладах харчування більше 4 повнолітніх осіб за одним столом та коли відстань між столами менш ніж 2 м.
  • Робота суб’єктів господарювання, у яких працівники не забезпечені масками, не нанесено маркування щодо дистанції між клієнтами в 1,5 м, а відвідувачі не мають правильно вдягнутих засобів індивідуального захисту.
  • Перетинати кордон іноземцям без наявного поліса страхування (з окремими виключеннями).
  • Діяльність закладів із розміщення (крім готелів, реабілітаційних центрів для людей з інвалідністю, санаторно-курортних закладів).
  • Відвідувати заклади освіти групами більше 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.
  • Відвідувати заклади освіти у разі, коли на самоізоляції перебуває більш ніж 50% учнів та персоналу закладу освіти.
  • Проводити планові заходи з госпіталізації (крім паліативної допомоги, допомоги породіллям, новонародженим, допомоги при пологах, лікуванні онкохворих, високоспеціалізована (третинна) меддопомога та інша невідкладна меддопомога).
  • Робота спортивних залів і фітнес-центрів, якщо в них перебуває більше однієї особи на 20 кв. м.
  • Відвідувати пункти (місця) тимчасового тримання осіб, пункти тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, а також пункти розміщення біженців.
  • Перетинати КПВВ на тимчасово окуповані території ОРДЛО та Криму іноземцями без наявного поліса страхування (з окремими виключеннями).
  • Відвідувати стороннім особам закладів соцзахисту, у яких перебувають окремі категорії громадян (люди похилого віку, ветерани війни, особи з інвалідністю, психічними порушеннями та інше).

  Памятайте також, що з 8 по 24 січня 2021 року в Україні діятимуть посилені карантинні обмеження.

  Джерело: Урядовий портал

  Статичний блок для новин

  Статті за темою

  Усі статті за темою

  Положення про розробку інструкцій з охорони праці

  Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
  5219

  Електробезпека

  Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
  66193

  Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

  Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
  40310

  Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

  Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
  8752

  Гарячі запитання

  Усі питання і відповіді