З 8 січня Кабмін запроваджує посилений карантин: що під забороною

З 8 січня Кабмін запроваджує посилений карантин: що під забороною
фото: kmu.gov.ua


09.12.2020 Кабмін під час позачергового засідання ухвалив постанову «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19».

Документом передбачені посилені протиепідемічні заходи на всій території країни з 8 до 24 січня 2021 року. За словами Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, таке рішення ухвалено за результатами обговорень з представниками бізнесу, місцевою владою та епідеміологами.

«Посилені заходи робляться для того, аби не допустити розгортання нової потужної хвилі захворюваності, яка може наступити, зокрема, і після новорічних свят. Тобто, посилені карантинні обмеження будуть вводитися для того, аби розірвати ланцюг захворюваності, який може сформуватися протягом свят», — зауважив очільник уряду.

Як убезпечити працівників, яких не можна перевести на віддалену роботу

Згідно з постановою з 8 до 24 січня 2021 року заборонятиметься робота:

  • кафе, ресторанів, барів (крім доставки та замовлень на винос),
  • кінотеатрів, театрів,
  • фітнес-клубів, спортивних залів, басейнів,
  • ТРЦ (дозволятиметься торгівля продуктами харчування, ліками, ветпрепаратами, товарами особистої гігієни та побутовою хімією).

Крім того, під час посиленого карантину заборонятиметься відвідування закладів освіти, торгівля непродовольчими товарами, проведення будь-яких розважальних, спортивних або культурних масових заходів.

Громадський транспорт працюватиме. Також працюватимуть продуктові магазини, аптеки, банки, поштові оператори, готелі.

Джерело: Урядовий портал

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці 2025

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2025 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
114661

Що потрібно знати про цивільно-правовий договір на виробництві

Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
8802

Охорона праці під час простою підприємства

У період простою підприємство не функціонує повністю або частково, а працівники, яким оголосили простій, не виконують трудові обов’язки. Дізнайтеся детальніше про умови запровадження простою на підприємстві, порядок його оформлення та як це впливає на охорону праці.
1467

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді