З 8 січня Кабмін запроваджує посилений карантин: що під забороною

З 8 січня Кабмін запроваджує посилений карантин: що під забороною
фото: kmu.gov.ua


09.12.2020 Кабмін під час позачергового засідання ухвалив постанову «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19».

Документом передбачені посилені протиепідемічні заходи на всій території країни з 8 до 24 січня 2021 року. За словами Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, таке рішення ухвалено за результатами обговорень з представниками бізнесу, місцевою владою та епідеміологами.

«Посилені заходи робляться для того, аби не допустити розгортання нової потужної хвилі захворюваності, яка може наступити, зокрема, і після новорічних свят. Тобто, посилені карантинні обмеження будуть вводитися для того, аби розірвати ланцюг захворюваності, який може сформуватися протягом свят», — зауважив очільник уряду.

Як убезпечити працівників, яких не можна перевести на віддалену роботу

Згідно з постановою з 8 до 24 січня 2021 року заборонятиметься робота:

  • кафе, ресторанів, барів (крім доставки та замовлень на винос),
  • кінотеатрів, театрів,
  • фітнес-клубів, спортивних залів, басейнів,
  • ТРЦ (дозволятиметься торгівля продуктами харчування, ліками, ветпрепаратами, товарами особистої гігієни та побутовою хімією).

Крім того, під час посиленого карантину заборонятиметься відвідування закладів освіти, торгівля непродовольчими товарами, проведення будь-яких розважальних, спортивних або культурних масових заходів.

Громадський транспорт працюватиме. Також працюватимуть продуктові магазини, аптеки, банки, поштові оператори, готелі.

Джерело: Урядовий портал

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21344

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14377

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
657

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4848

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді