Кабмін скасував 36 застарілих регуляторних актів

Будьте уважні й не застосовуйте в роботі документи, які втратили чинність.
Кабмін скасував 36 застарілих регуляторних актів

Нормативні акти й інші документи з ОП, які мають бути на підприємстві

23 вересня 2020 року Уряд розпорядженням № 1143-р скасував ряд актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади як такі, що втратили актуальність та не відповідають законодавству.

Серед 36 документів, зокрема:

  • Перелік прав посадових осіб (державних інспекторів) системи Державного комітету України по нагляду за охороною праці, затверджений головою Держпраці 12.11.1993;
  • Типове положення про державну інспекцію охорони праці Державного комітету України по нагляду за охороною праці, затверджене наказом Держпраці від 19.06.1995 № 92.

Таке рішення дозволяє очистити правове поле від неактуальних і застарілих нормативно-правових актів та допоможе зменшити ризик порушення законодавства у відповідних сферах.

Як ви ставитесь до такого рішення КМУ? ☕️ Обговоримо

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40079

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
7822

Організація охорони праці на підприємстві

Організація охорони праці на підприємстві — це цілісна система прав, обов’язків та повноважень суб’єктів виробничого процесу, процедур, спрямованих на дотримання безпечного рівня виробництва, правил та нормативних вимог, які регулюють питання найманої праці.
86396

Інструкції з охорони праці в навчальних закладах

Інструкції з охорони праці в закладі освіти — це локальні нормативно-правові акти, що визначають обов’язкові вимоги безпеки, яких повинні дотримувати працівники навчальних закладів. У статті ви знайдете зразки інструкцій з охорони праці в школі. За потреби адаптуйте їх до умов вашого навчального закладу
58934

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді