Уряд затвердив розпорядження про перенесення робочих днів у 2021 році

Документом передбачено три додаткові робочі суботи наступного року.

Уряд затвердив розпорядження про перенесення робочих днів у 2021 році

Головне у жовтні для фахівця з ОП

30 вересня 2020 року Кабмін прийняв Розпорядження «Про перенесення робочих днів у 2021 році» № 1191-р.

Уряд пропонує керівникам підприємств, установ та організацій, в яких встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями в суботу та неділю, перенести у 2021 році такі робочі дні:

  • з п’ятниці 8 січня на суботу 16 січня;
  • з понеділка 23 серпня на суботу 28 серпня;
  • з п’ятниці 15 жовтня на суботу 23 жовтня.

Спеціальний режим роботи банків і їхніх установ у ці дні визначатиме Нацбанк України.

❓❗️ Як діяти, якщо керівник не реагує на приписи інженера з охорони праці

Кабмін рекомендує перенести робочих дні задля раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування у 2021 році 7 січня — Різдва Христового, 24 серпня — Дня незалежності України, 14 жовтня — Дня захисника України.

☕️ Долучайтеся до обговорення новини у Facebook

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Комісія з питань охорони праці: завдання та обов'язки

Комісію з питань охорони праці створюють як консультативно-дорадчий орган, у якому представники адміністрації і профспілок спільно вирішують питання безпеки, гігієни праці, виробничого середовища. Про те, як створити таку комісію і організувати її роботу, — далі.
11825

Обмеження та вимоги під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі

Зі статті ви дізнаєтеся, чи існують вимоги, обмеження та ризики, які мають враховуватися під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі. Також ознайомитеся з нормами підіймання і переміщення важких речей жінками.
39

Режим праці влітку у спекотних умовах

В останні два тижні в Україні встановилася надзвичайно спекотна погода, а отже роботодавцям час подбати про належні умови праці під час роботи в спеку. Зі статті ви дізнаєтеся, за якої температури дозволено виконувати різні види робіт, як запобігти перегріванню організму, а також знайдете зразки супровідних документів.
46895

Як розробити Положення про службу охорони праці

У статті наведено примірне Положення про службу охорони праці. За потреби ви можете скачати Положення про службу охорони праці підприємства та адаптувати його до умов вашого підприємства.
39178

Посада інженера з охорони праці

Законодавство зобов’язує роботодавців, незалежно від форми власності організації, забезпечити своїм працівникам безпечні умови праці. Інженер з охорони праці — особа, яка відповідає за безпеку праці на підприємстві. Які вимоги до інженера з охорони праці існують? Що він повинен знати, які обов’язки виконувати? Про це читайте у нашій статті.
66857

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді