⚡ Як захистити працівників від коронавірусу
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль прокоментував: «Ми ухвалили рішення про продовження карантину до 11 травня. Оскільки за розрахунками Академії наук, пік ми очікуємо між 3 та 8 травня. У нас є дуже чіткий план виходу».
Працівник захворів на коронавірус: чи «виробничий» нещасний випадок
За його словами, план виходу з карантину складається із декількох етапів, початкова точка реалізації — день кінця карантину.
«За оптимістичним прогнозами, цей день мав би настати 11 травня. Тому сьогодні будемо продовжувати карантин до цієї дати як умови настання цього першого дня, який буде символізувати початок виходу із карантину», — додав глава уряду.
Однак початок виходу з карантину стане можливий лише за умови, якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання в Україні не змінюватиметься та буде коливатися у межах 5-7%.
⚡ Засоби індивідуального захисту: що має знати кожен медпрацівник
22 квітня на засіданні уряду міністр охорони здоров’я Максим Степанов наголосив, що змінами до постанови № 211 від 11.03.2020 року, окрім продовження карантину до 11 травня, планується дозволити:
- перевезення громадським транспортом осіб, які виявили бажання стати донорами крові;
- залучати до роботи працівників, яким необхідний обов’язковий медичний огляд, без проходження такого огляду, оскільки через карантинні обмеження проведення медоглядів ускладнено.
Також затверджується порядок проведення протиепідемічних заходів, пов’язаних із самоізоляцією.
Джерело: Укрінформ