Карантин продовжено до 11 травня

Кабмін схвалив проєкт постанови про продовження карантину в Україні з певними послабленнями.

Карантин продовжено до 11 травня

⚡ Як захистити працівників від коронавірусу

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль прокоментував: «Ми ухвалили рішення про продовження карантину до 11 травня. Оскільки за розрахунками Академії наук, пік ми очікуємо між 3 та 8 травня. У нас є дуже чіткий план виходу».

Карантин продовжено до 11 травня Працівник захворів на коронавірус: чи «виробничий» нещасний випадок

За його словами, план виходу з карантину складається із декількох етапів, початкова точка реалізації — день кінця карантину.

«За оптимістичним прогнозами, цей день мав би настати 11 травня. Тому сьогодні будемо продовжувати карантин до цієї дати як умови настання цього першого дня, який буде символізувати початок виходу із карантину», — додав глава уряду.

Однак початок виходу з карантину стане можливий лише за умови, якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання в Україні не змінюватиметься та буде коливатися у межах 5-7%.

⚡ Засоби індивідуального захисту: що має знати кожен медпрацівник

22 квітня на засіданні уряду міністр охорони здоров’я Максим Степанов наголосив, що змінами до постанови № 211 від 11.03.2020 року, окрім продовження карантину до 11 травня, планується дозволити:

  • перевезення громадським транспортом осіб, які виявили бажання стати донорами крові;
  • залучати до роботи працівників, яким необхідний обов’язковий медичний огляд, без проходження такого огляду, оскільки через карантинні обмеження проведення медоглядів ускладнено.

Також затверджується порядок проведення протиепідемічних заходів, пов’язаних із самоізоляцією.

Джерело: Укрінформ

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25323

План перевірок Держпраці на 2024 рік

Планові заходи державного нагляду здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду. Скачайте План графік перевірок Держпраці на 2024 рік та перевірте, чи є у ньому ваше підприємство.
11530

Планові перевірки Держпраці

Щорічні перевірки Держпраці — привід для хвилювання на багатьох підприємствах. Вони відбуваються згідно з планом, який затверджує відомство. Дізнайтеся більше, як формуються ці плани та які корективи у законодавство внесені у зв'язку з воєнним станом.
108414

Дотримуємось правил пожежної безпеки під час зимових свят

Наближаються різдвяні та новорічні свята, на багатьох підприємствах встановлюють новорічні ялинки та прикрашають приміщення. Водночас варто не забувати про правила пожежної безпеки під час зимових свят. Про те, яких заходів вжити, — далі у статті.
3971

Які штрафи передбачені за порушення правил пожежної безпеки

Порушникам вимог пожежної безпеки слід готуватися до відповідальності за свої дії. Про те, які саме штрафи за порушення вимог пожежної безпеки передбачені у чинному законодавстві в 2024 році, — далі.
24509

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді