Карантин продовжено до 11 травня

Блок під заголовком новини 1Підпишіться на Telegram-канал Служба охорони праці. Новини! Оперативно й без зайвого шуму інформуємо про важливе

Кабмін схвалив проєкт постанови про продовження карантину в Україні з певними послабленнями.

Карантин продовжено до 11 травня

⚡ Як захистити працівників від коронавірусу

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль прокоментував: «Ми ухвалили рішення про продовження карантину до 11 травня. Оскільки за розрахунками Академії наук, пік ми очікуємо між 3 та 8 травня. У нас є дуже чіткий план виходу».

Карантин продовжено до 11 травня Працівник захворів на коронавірус: чи «виробничий» нещасний випадок

За його словами, план виходу з карантину складається із декількох етапів, початкова точка реалізації — день кінця карантину.

«За оптимістичним прогнозами, цей день мав би настати 11 травня. Тому сьогодні будемо продовжувати карантин до цієї дати як умови настання цього першого дня, який буде символізувати початок виходу із карантину», — додав глава уряду.

Однак початок виходу з карантину стане можливий лише за умови, якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання в Україні не змінюватиметься та буде коливатися у межах 5-7%.

⚡ Засоби індивідуального захисту: що має знати кожен медпрацівник

22 квітня на засіданні уряду міністр охорони здоров’я Максим Степанов наголосив, що змінами до постанови № 211 від 11.03.2020 року, окрім продовження карантину до 11 травня, планується дозволити:

  • перевезення громадським транспортом осіб, які виявили бажання стати донорами крові;
  • залучати до роботи працівників, яким необхідний обов’язковий медичний огляд, без проходження такого огляду, оскільки через карантинні обмеження проведення медоглядів ускладнено.

Також затверджується порядок проведення протиепідемічних заходів, пов’язаних із самоізоляцією.

Джерело: Укрінформ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як здійснюється громадський контроль за охороною праці

Громадський контроль за дотриманням законодавства про охорону праці є важливим способом захисту трудових прав працівників. Про те, хто здійснює громадський контроль за охороною праці, – далі у статті.
34222

Перелік питань для перевірки знань з охорони праці працівників

Ефективна робота з профілактики виробничого травматизму на виробництві залежить від належної підготовки, навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці. Провести перевірку знань допоможе орієнтовний перелік питань для перевірки знань з охорони праці працівників підприємства, підготовлений експертом
61359

Особливості охорони праці неповнолітніх

Особливості охорони праці неповнолітніх завжди були актуальними для роботодавців. Зі статті ви довідаєтеся: які умови прийняття на роботу неповнолітніх осіб, який час відпочинку для неповнолітніх передбачає законодавство, скільки має тривати робочий час для неповнолітніх, як звільнити неповнолітнього працівника.
22317

Охорона праці під час воєнного стану

В умовах війни тисячі підприємств, незважаючи на безпекові ризики, продовжують працювати, оскільки їхня робота є основою економічної стабільності України. Існують певні відмінності в організації роботи в мирний та воєнний час. Про особливості охорони праці під час воєнного стану розповідаємо у статті.
22509

Охорона праці на підприємствах з підвищеним рівнем шуму

Дізнайтесь зі статті, як виробничий шум впливає на здоров’я працівників та які професії в зоні ризику. Ознайомтесь з сучасними засобами індивідуального захисту та організацією профілактики на підприємствах із підвищеним рівнем шуму.
828

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді