Увага! МОП змінила тему Дня охорони праці 2020

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні також відзначають День охорони праці. За кілька місяців до цієї дати Міжнародна організація праці проголошує девіз Дня охорони праці. Однак у цьому році вибрану заздалегідь тему довелося змінити.

Щорічно з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням в Україні відзначають День охорони праці. Відповідно до указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 цей день збігається зі Всесвітнім днем охорони праці.

За ініціативою Міжнародної організації праці (далі — МОП) під нинішньою назвою Всесвітній день охорони праці вперше відзначили у 2003 році. У 2019 році він був приурочений такій темі: «Безпечне та здорове майбутнє праці». Заходи, присвячені Дню охорони праці в Україні, також проходили під цим гаслом і тривали до кінця минулого року.

У 2020 році МОП планувала присвятити Всесвітній день охорони праці проблемі насильства і домагань у сфері праці. Однак під впливом зовнішніх обставин девіз довелося змінити. Як саме звучить тема Дня охорони праці у цьому році — дізнайтеся зі статті.

День охорони праці 2020

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці 2025

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2025 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
114666

Що потрібно знати про цивільно-правовий договір на виробництві

Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
8804

Охорона праці під час простою підприємства

У період простою підприємство не функціонує повністю або частково, а працівники, яким оголосили простій, не виконують трудові обов’язки. Дізнайтеся детальніше про умови запровадження простою на підприємстві, порядок його оформлення та як це впливає на охорону праці.
1467

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді