Уряд виклав у новій редакції Критерії оцінки ступеня ризику від провадження господарської діяльності у сфері залізничного транспорту та визначення періодичності здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державною інспекцією з безпеки на наземному транспорті. Зміни затверджено постановою Кабміну від 05.08.2015 № 554.
До критеріїв оцінки ризику відносяться:
- кількість залізничних транспортних подій (катастроф, аварій, серйозних інцидентів, інцидентів), у тому числі сходження з рейок залізничного рухомого складу;
- кількість осіб, які постійно або тимчасово можуть перебувати одночасно на об’єкті залізничного транспорту;
- кількість залізничного рухомого складу та протяжність колій;
- належність суб’єкта господарювання до суб’єктів відносин перевезення вантажів та/або суб’єктів, які провадять допоміжні види діяльності, пов’язані з перевезенням вантажів, або здійснюють управління залізничним транспортом загального користування.
За цими критеріями суб’єкти господарювання поділяють на три групи: з високим, середнім та незначним ступенем ризику. Відповідно до ступеня ризику визначено періодичність планових заходів державного нагляду.
Якщо за результатами двох останніх планових перевірок не виявлено фактів порушення суб’єктом господарювання вимог нормативно-правових актів щодо забезпечення безпеки руху на залізничному транспорті, наступна планова перевірка такого суб’єкта проводиться не раніше ніж через період часу, встановлений для відповідного ступеня ризику, збільшений у 1,5 раза.
- Порядок расследования несчастных случаев на производстве
- Правила безопасной эксплуатации электроустановок
- Техніка безпеки в операційному блоці
- Охрана труда сроки проверки знаний
- Отчет о травматизме на производстве
- Организация работы кабинета охраны труда
- Вибухонебезпечні зони
- Каски захисні
- Комплексні заходи з охорони праці