Держгірпромнагляд: про травматизм на виробництві станом на 10 серпня 2015 року

Держгірпромнагляд подає статистику травматизму на підприємствах України за період з 3 по 9 серпня 2015 року

У період з 3 по 9 серпня на підприємствах України смертельно травмовано особи: по 1 особі — на підприємствах Сумської області та Криворізького гірничопромислового ТУ.

Випадки травмування сталися у гірничорудній промисловості та житлово-комунальному господарстві.

З початку серпня 2015 року смертельно травмовано особи, за аналогічний період 2014 року травмовано 17 осіб (зменшення на 88%).

За даними оперативного обліку, з початку року на підприємствах України смертельно травмовано 222 особи, за аналогічний період 2014 року загинуло 335 осіб (зменшення на 34%).

Основними причинами нещасних випадків зі смертельним наслідком, пов’язаних із виробництвом, з початку року були:

Читайте на порталі

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
88336

Вимоги безпеки до робочого місця водія

Кожний водій до початку роботи має переконатися у безпечному стані свого робочого місця. Дізнайтеся, яким вимогам безпеки має відповідати робоче місце водія.
7728

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
1805

Як захистити працівників від переохолодження

Які негативні наслідки може мати вплив низьких температур та хто в зоні ризику, як надати домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні, що допоможе захистити працівників від переохолодження? Відповіді на ці та інші актуальні питання — у статті.
4884

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25573

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді