Понад 9,5 млн грн штрафу отримало підприємство за неоформлених працівників кол-центру

Інспектори праці виявили 78 неоформлених працівників, серед яких були і неповнолітні, безпосередньо під час виконання ними трудових функцій.

Інспектори праці управління Держпраці у Чернівецькій області спільно з представниками обласних структур СБУ (на основі інформації, наданої цією службою), ДФС, Нацполіції в межах наданих повноважень здійснили комплексні заходи з питань виявлення незадекларованої праці у комерційній установі, що надає клієнтам інформаційні послуги.

Скачайте План комплексних перевірок на 2019 рік

Товариство, яке вони перевірили, зареєстровано у Києві, однак свою діяльність воно здійснює у Чернівцях. У ході проведеної роботи в офісному приміщенні виявлено 78 працівників (зокрема двох неповнолітніх) безпосередньо під час виконання ними трудових функцій. Працівники надавали інформацію клієнтам товариства у телефонному режимі.

Головними державними інспекторами Держпраці під час інспекційного відвідування встановлено, що в товаристві відсутні будь-які документи, які врегульовували б трудові відносини між працівниками та роботодавцем.

Понад 9,5 млн грн штрафу отримало підприємство за неоформлених працівників кол-центру Читайте у Довіднику: Адміністративна відповідальність за допуск працівника до роботи без трудового договору

За порушення трудового законодавства, у частині належного оформлення зайнятості, на товариство накладено штраф у сумі 9 764 820 грн (дев’ять мільйонів сімсот шістдесят чотири тисячі вісімсот двадцять гривень).

СкачатиШтрафи за порушення законодавства про працю 2019

Нагадуємо!

Відповідно до розпорядження Кабміну № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» Держпраці спільно з представниками Державної фіскальної служби, Пенсійного Фонду України та іншими органами виконавчої влади за участю представників органів місцевого самоврядування з 5 жовтня 2018 року проводить спільні комплексні заходи з питань виявлення фактів незадекларованої праці.

Джерело: управління Держпраці у Чернівецькій області

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25371

План перевірок Держпраці на 2024 рік

Планові заходи державного нагляду здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду. Скачайте План графік перевірок Держпраці на 2024 рік та перевірте, чи є у ньому ваше підприємство.
11597

Планові перевірки Держпраці

Щорічні перевірки Держпраці — привід для хвилювання на багатьох підприємствах. Вони відбуваються згідно з планом, який затверджує відомство. Дізнайтеся більше, як формуються ці плани та які корективи у законодавство внесені у зв'язку з воєнним станом.
108428

Дотримуємось правил пожежної безпеки під час зимових свят

Наближаються різдвяні та новорічні свята, на багатьох підприємствах встановлюють новорічні ялинки та прикрашають приміщення. Водночас варто не забувати про правила пожежної безпеки під час зимових свят. Про те, яких заходів вжити, — далі у статті.
3974

Які штрафи передбачені за порушення правил пожежної безпеки

Порушникам вимог пожежної безпеки слід готуватися до відповідальності за свої дії. Про те, які саме штрафи за порушення вимог пожежної безпеки передбачені у чинному законодавстві в 2024 році, — далі.
24544

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді