План діяльності Держпраці з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

Держпраці опублікувала План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на наступний рік.

Держпраці наказом від 10.12.2018 № 129 затвердила План діяльності Державної служби України з питань праці з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік (далі — План). Він передбачає розробку проектів Законів України, постанов Кабміну і наказів Мінсоцполітики.

СкачатиПлан діяльності Держпраці з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

Зокрема, у Плані — Проект Закону України «Про поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення (нова редакція)», який розробляється з метою імплементацій в національне законодавство положень Директиви 2014/28/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 26.02.2014 про гармонізацію законодавства держав-членів стосовно надання на ринку вибухових матеріалів цивільного призначення та нагляду за ними.

Серед проектів постанов Кабміну: «Про затвердження Технічного регламенту засобів індивідуального захисту», «Про затвердження Порядку здійснення державного гірничого нагляду» та ін. Серед проектів наказів Мінсоцполітики: «Про затвердження Положення щодо застосування нарядів-допусків під час виконання робіт підвищеної небезпеки в металургійний промисловості та залізорудних гірничозбагачувальних комбінатах» «Про затвердження Мінімальних вимог безпеки і охорони здоров’я у робочих зонах» та ін.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Новий Покажчик НПАОП

Роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці. Чинні у 2024 році нормативні акти ви знайдете в Покажчику нормативно-правових актів з охорони праці.
94857

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
473

Журнал реєстрації інструктажів з безпеки руху

Ведення Журналу реєстрації інструктажів з безпеки руху — вимога законодавства. У статті ви можете скачати бланк Журналу реєстрації інструктажів з безпеки руху, а також приклад його заповнення.
14233

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді