У 2019 році відновлять перевірки підприємств

З початку 2019 року відновлюється планова діяльність з проведення перевірок бізнесу. Вона відбуватиметься відповідно до закону «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

Мораторій на перевірки бізнесу закінчується в кінці грудня 2018 року. Він не був абсолютним, адже певні перевірки проводилися. Мораторій стосувався передусім планових перевірок, які здебільшого були заборонені. Хоча були і винятки: наприклад, перевірки безпеки і якості харчових продуктів не були під мораторієм.

З огляду на закінчення мораторію, з початку 2019 року відновлюється планова діяльність з проведення перевірок. Вона відбуватиметься відповідно до закону про державний нагляд і контроль, який передбачає публікацію всіх планових заходів.

СкачатиПлан комплексних перевірок на 2019 рік

СкачатиПлан заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) Держпраці на 2019 рік

План комплексних перевірок (в яких беруть участь кілька контролюючих органів одночасно) на 2019 рік був затверджений 15 листопада, а до 15 грудня — індивідуальні плани окремих відомств. Фіскальна служба оприлюднить лише квартальні плани.

Відновлення планової діяльності по проведенню перевірок у 2019 роціДізнайтеся, з якої дати відлічувати 10 днів до перевірки Держпраці

Загалом у 2019 році планується близько 120 тис. перевірок суб’єктів господарювання.

СкачатиШтрафи за порушення законодавства про працю 2019

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
88336

Вимоги безпеки до робочого місця водія

Кожний водій до початку роботи має переконатися у безпечному стані свого робочого місця. Дізнайтеся, яким вимогам безпеки має відповідати робоче місце водія.
7728

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
1805

Як захистити працівників від переохолодження

Які негативні наслідки може мати вплив низьких температур та хто в зоні ризику, як надати домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні, що допоможе захистити працівників від переохолодження? Відповіді на ці та інші актуальні питання — у статті.
4884

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25573

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді