Опубліковано перелік атестованих лабораторій

Ознайомтеся з інформаційним переліком лабораторій, атестованих на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу.

Роботодавцям при організації проведення атестації робочих місць за умовами праці, потрібно звірятися з інформаційним переліком, сформованим Держпраці.

Відповідно до наказу Мінсоцполітики та МОЗ «Про затвердження Порядку атестації лабораторій на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу» від 29.05.2018 № 784/1012 інформація про лабораторії, атестовані на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу, має бути розміщена на офіційному веб-сайті Держпраці. У разі порушень лабораторіями вимог Порядку цей перелік буде коригуватися.

СкачатиПерелік станом на 25.09.2018

Опубліковано перелік атестованих лабораторій Дізнайтеся більше про новий порядок атестації лабораторій на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища

Лабораторія, атестована на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу – юридична особа або фізична особа – підприємець, яка має право на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Атестація робочих місць за умовами праці: важливі нюанси, які потрібно знати роботодавцеві

Зі статті ви дізнаєтеся, який алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці, як до неї підготуватися, яку відповідальність нестиме роботодавець, якщо він не провів атестацію, та чи потрібно проводити атестацію під час війни.
48130

Атестація робочих місць у школі

Відповідальним за своєчасне та якісне проведення атестації робочих місць у школі є керівник навчального закладу. Який порядок проведення атестації, хто має входити до складу атестаціїної комісії, яке покарання чекає за непроведення атестації — далі у статті
9339

Які переліки має скласти атестаційна комісія

За роботу в несприятливих умовах працівникам надають пільги і компенсації. Їх призначають на підставі переліків, що складають на підприємстві за результатами атестації робочих місць за умовами праці. Які саме переліки за результатами атестації скласти, як правильно їх оформити. Розповідаємо далі.
10691

Протокол засідання атестаційної комісії

Кожне засідання атестаційної комісії оформлюють відповідними протоколами. Щоб зекономити свій час, скачайте наведені у статті зразки протоколів та скористайтеся ними, коли проводитимете на підприємстві атестацію робочих місць.
15194

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді