Мінрегіон затвердив нові ДБН, які змінюють призначення прибудинкових майданчиків

Блок під заголовком новини 1Підпишіться на Telegram-канал Служба охорони праці. Новини! Оперативно й без зайвого шуму інформуємо про важливе

Відтепер при проектуванні нових або реконструкції старих житлових кварталів, питомий розмір майданчиків для відпочинку дорослих збільшується в два рази (до 0,2 кв. м на людину), для занять фізкультурою - в 10 разів (2 кв. м на людину).

Така організація простору стане можлива завдяки відміні застарілої норми про госпмайданчики, згідно з якою у дворі виділяється площа для сушіння білизни або чищення килимів. Згідно з новим ДБН у разі потреби і за рішенням органу місцевого самоврядування, госпмайданчик може бути влаштований з розрахунку 0,1 кв. м на людину або 0,25 кв. м на квартиру. При цьому відстань до них від найбільш віддаленого входу до будинку не може перевищувати 100 м.

ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій» вже офіційно опублікований. Окрім нього, 31 травня також були опубліковані: ДБН В.2.2-3:2018 «Будівлі і споруди. Заклади освіти», ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці і дороги населених пунктів». Усі вони набудуть чинності з 1 вересня 2018 року.

Легковий автомобіль на підприємствіДізнайтеся відпвідь на питання, що важливіше: НПАОП чи ДБН?

Як повідомлялося раніше, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, зокрема, пропонує заборонити організацію парковок для автомобілів всередині нових житлових кварталів.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Заохочення працівників до дотримання правил безпеки

Важливим та першочерговим завданням безпеки праці на робочих місцях є формування лідерства вищого керівництва в питаннях безпеки та пріоритетної уваги до цих питань. У такому випадку працівник буде бачити і вірити, що безпека його праці - це одна з ключових цінностей підприємства. Саме це є одним із мотивів безпечної поведінки працівників.
957

Атестація робочих місць за умовами праці: важливі нюанси, які потрібно знати роботодавцеві

Зі статті ви дізнаєтеся, який алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці, як до неї підготуватися, яку відповідальність нестиме роботодавець, якщо він не провів атестацію, та чи потрібно проводити атестацію під час війни.
64677

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді