Лікар потрапив у ДТП. Чи визнала комісія нещасний випадок таким, що пов’язаний з виробництвом?

5 листопада 2017 року лікар Вінницького обласного клінічного госпіталю інвалідів війни Б., 1971 р.н., повертався з відрядження з Києва на власному автомобілі. Біля с. Мрія лікар зупинився, щоб надати допомогу травмованому кількома автомобілями пішоходу, і був збитий автомобілем, що рухався по трасі.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди Б. отримав травми нижніх кінцівок.

Причини настання нещасного випадку будуть встановлені після одержання висновку про причини настання ДТП та осіб, які допустили порушення вимог безпеки руху від слідчого відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління ГУНП у Київській області.

Розглянувши зібрані матеріали, комісія зі спеціального розслідування нещасного випадку з лікарем Б., дійшла до висновку, що нещасний випадок визнаний таким, що пов’язаний з виробництвом, тому, що стався під час виконання лікарем-ендоскопістом ВОКГВВ своїх трудових обов’язків у відрядженні і на нього складено акт за формою Н-1.

Матеріали спеціального розслідування направлено в прокуратуру для прийняття притягнення до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Члени комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку мали зустріч із потерпілим та його дружиною з метою розгляду соціальних питань щодо соціальних проблем, які виникли внаслідок нещасного випадку, розглянули пропозиції щодо їх розв’язання відповідними органами.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Розслідування пожеж

В яких нормативних актах встановлено порядок розслідування пожеж, як здійснюється облік пожеж та визначаються матеріальні збитки від них — розповідаємо у статті.
11521

Журнал реєстрації аварій

Усі аварії, які сталися на виробництві, мають реєструються у журналі реєстрації аварій. Скачайте бланк такого журналу.
2609

Які послуги можуть отримати потерпілі на виробництві

Законодавець передбачив право потерпілих унаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання на отримання соціальних послуг. Розповідаємо, про які саме послуги йдеться та який порядок їх надання.
584

Розслідування аварій на об’єктах підвищеної небезпеки

Діє новий Порядок розслідування аварій на об’єктах підвищеної небезпеки. Дізнайтеся, як створити комісію з розслідування аварії на об’єктах підвищеної небезпеки та про її обов'язки, а також скачайте Акт розслідування обставин та причин аварії.
1164

Основні причини виробничого травматизму в Україні

Знаючи про найчастіші причини нещасних випадків, простіше організовувати систему профілактики виробничого травматизму, встановити контроль за тими ділянками робіт та параметрами виробничого середовища, які є підстави вважати найбільш травмонебезпечними.
39130