МОП визначилася з темою Всесвітнього дня охорони праці – 2018

Міжнародна організація праці назвала тему Всесвітнього дня охорони праці у 2018 році

Нагадаємо, згідно з указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щорічно в Україні 28 квітня відзначають День охорони праці. Він збігається зі Всесвітнім днем охорони праці.

День охорони праці установлено з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві.

У 2017 році головною темою свята стала «Оптимізація збору та використання даних з охорони праці». Девіз 2016 року — «Стрес на робочому місці: колективний виклик».

МОП визначилася з темою Всесвітнього дня охорони праці – 2018Читайте також більш детальну статтю за темою: Всесвітній день охорони праці – 2018: МОП визначилася з темою

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпека праці сторожів у зимовий період

Взимку особливо гостро стоїть питання навчання та інструктажу сторожів, а також створення умов для їх безпечної роботи. Як уникнути травмування сторожів та охоронників у зимовий період, — підкаже наша стаття.
1908

План комплексних перевірок

Комплексну перевірку суб’єктів господарювання проводять, якщо одне і те саме підприємство потрапляє в річний план перевірок двох або більше інспекцій. Більше про комплексні перевірки підприємств — у статті.
101670

Які штрафи передбачені за порушення вимог законодавства про працю

За порушення вимог трудового законодавства роботодавці несуть відповідальність у вигляді штрафу, який стягується у кратному розмірі мінімальної заробітної плати. Детальніше про штрафи за порушення законодавства про працю у 2024 році — в аналітичній статті від нашого експерта.
45839

Журнал реєстрації перевірок

Для того, щоб не допустити несанкціонованих перевірок, на підприємстві заводять Журнал реєстрації заходів державного нагляду (контролю). Ведення його — добровільне. Скачайте бланк Журналу реєстрації перевірок установленого зразка, щоб бути готовим до приходу контролерів.
50176