Кабмин утвердил бюджет Фонда страхования от безработицы

Правительство утвердило бюджет Фонда общеобязательного государственного социального страхования на случай безработицы на 2018 год.

Документом предусмотрено, что расходы Фонда составят 12,1 млрд. грн, доходы – 13,2 млрд. грн.

Кроме того, в бюджете предусмотрен резерв в сумме 369,5 млн. грн для выплаты помощи по безработице.

В Кабмине отмечают, что бюджет Фонда на 2018 год является сбалансированным и бездефицитным.

Соответствующее постановление «Об утверждении бюджета Фонда общеобязательного государственного социального страхования на случай безработицы на 2018 год» Кабмин принял заседании 7 февраля.

Источник: ЮРЛИГА

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як забезпечується охорона праці жінок, неповнолітніх та осіб з інвалідністю

Охорона праці жінок, неповнолітніх, інвалідів забезпечується відповідними законодавчими нормами. Адже через певні фізичні, фізіологічні та інші особливості жінкам, неповнолітнім, інвалідам складніше реалізувати своє право на працю. У статті розповідаємо, як забезпечити рівні можливості для всіх працівників, незалежно від статі, віку чи інвалідності, та створити безпечні умови праці для всіх.
39582

Доплата за шкідливі умови праці

Чинним законодавством передбачені пільги та компенсації за роботу у важких і шкідливих умовах праці. Зі статті ви дізнаєтеся, як нараховується доплата за шкідливі умови праці, якими нормативно-правовими актами це регулюється та яка відповідальність чекає на тих, хто порушує вимоги щодо призначення доплат.
27412

Які пільги передбачені для працівників, зайнятих на покрівельних роботах

Окремі види покрівельних робіт належать до робіт із шкідливими та важкими умовами праці. Щоб забезпечити соціальні гарантії працівникам, зайнятим у шкідливих і важких умовах праці, держава гарантує їм право на пільги й компенсації. Дізнайтеся, на які пільги можуть розраховувати працівники, зайняті на покрівельних роботах.
2340

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді