Оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження технічного регламенту обладнання, що працює під тиском»
Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження технічного регламенту обладнання, що працює під тиском» розроблений Держпраці на виконання пп. 17 п. 9 Плану заходів щодо реалізації Стратегії розвитку системи технічного регулювання на період до 2020 року, схваленого розпорядженням Кабміну від 19.08.2015 № 844-р, та відповідно до ст. 56 Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони від 27.06.2014.
Цей документ забезпечує повну адаптацію Технічного регламенту обладнання, що працює під тиском, до Директиви 2014/68/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 15.052014 року.
Метою прийняття проекту постанови є запровадження у сфері технічного регулювання стосовно технічного регламенту обладнання, що працює під тиском, який забезпечить формування внутрішнього ринку України відповідно до Угоди про партнерство і співробітництво між Україною та Європейським Союзом.
Реалізація акта не потребує додаткових матеріальних та інших витрат з державного та місцевих бюджетів.
Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту постанови приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за адресою: Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14; e-mail: [email protected]; тел.: (044) 289-40-74.
Гарячі статті зі свіжого номера
Скачати документи:
Проект постанови
Технічний регламент обладнання, що працює під тиском
Додаток 1
Додаток 2
Додаток 3
Додаток 4
Додаток 5
Пояснювальна записка
Aналіз регуляторного впливу
28 квітня відзначають День охорони праці в Україні. Щоб організовано провести День охорони праці 2025, підготуйте наказ про проведення заходів. У статті наводимо зразок такого наказу.
Один раз на два роки юридичні особи зобов’язані звітувати про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці за формою № 1-ПВ. Актуальний бланк ви можете скачати у статті.
Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
Результат перевірки знань з питань охорони праці працівників, яких допускають до виконання робіт з підвищеною небезпекою, та робіт, де є потреба у професійному доборі, оформлюють протоколом засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці. Встигніть скачати чинний документ.
Роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці. Чинні нормативні акти ви знайдете в Покажчику нормативно-правових актів з охорони праці. Для зручності використовуйте сервіс для роботи.