Постановою КМУ «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 5 березня 2008 р. № 165» від 08.10.2015 № 797 визначено, що з 1 вересня 2015 року розмір мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії становить...
Постановою КМУ «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 5 березня 2008 р. № 165» від 08.10.2015 № 797 визначено, що з 1 вересня 2015 року розмір мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії становить:
- для учнів професійно-технічних навчальних закладів — 311 грн. на місяць;
- для студентів вищих навчальних закладів I–II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» або «бакалавр» — 622 грн. на місяць;
- для студентів вищих навчальних закладів III–IV рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр» — 825 грн. на місяць.
Також з відповідної дати збільшено розмір соціальної стипендії. Для учнів професійно-технічних навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також учнів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, стипендія становить 961 грн. на місяць, а для студентів вищих навчальних закладів — 1989 грн. на місяць.
Дізнайтеся зі статті, як формувати культуру безпеки на підприємстві. Отримайте практичні кейси та поради, як уникнути ризиків та нещасних випадків.
Чи можна використовувати одну інструкцію для різних видів інструктажів? Усе, що потрібно знати читайте в нашому матеріалі
Дізнайтесь зі статті, як виробничий шум впливає на здоров’я працівників та які професії в зоні ризику. Ознайомтесь з сучасними засобами індивідуального захисту та організацією профілактики на підприємствах із підвищеним рівнем шуму.
В яких випадках з працівниками потрібно проводити позаплановий інструктаж з охорони праці та хто має право вимагати його проведення? З яких частин складається позаплановий інструктаж? Що буде, якщо працівник не пройде його? Відповіді — далі.
Розгляньмо в статті детальніше основні фактори та причини виникнення помилок в охороні праці. А також, як здійснити підготовку інструктажів з охорони праці на підприємствах, в установах, а також для навчальних занять із працівниками.