Постановою КМУ «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 5 березня 2008 р. № 165» від 08.10.2015 № 797 визначено, що з 1 вересня 2015 року розмір мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії становить...
Постановою КМУ «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 5 березня 2008 р. № 165» від 08.10.2015 № 797 визначено, що з 1 вересня 2015 року розмір мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії становить:
- для учнів професійно-технічних навчальних закладів — 311 грн. на місяць;
- для студентів вищих навчальних закладів I–II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» або «бакалавр» — 622 грн. на місяць;
- для студентів вищих навчальних закладів III–IV рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр» — 825 грн. на місяць.
Також з відповідної дати збільшено розмір соціальної стипендії. Для учнів професійно-технічних навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також учнів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, стипендія становить 961 грн. на місяць, а для студентів вищих навчальних закладів — 1989 грн. на місяць.
Для надання будь-якої відпустки необхідно видати наказ на відпустку. У статті наводимо два варіанти оформлення наказу на щорічну основну відпустку. Оберіть форму документа, який підходить саме вам.
Про особливості роботи з локальними документами підприємства, зокрема, як правильно вносити зміни до локальних нормативних актів з охорони праці, — дізнайтеся зі статті
Важливим та першочерговим завданням безпеки праці на робочих місцях є формування лідерства вищого керівництва в питаннях безпеки та пріоритетної уваги до цих питань. У такому випадку працівник буде бачити і вірити, що безпека його праці - це одна з ключових цінностей підприємства. Саме це є одним із мотивів безпечної поведінки працівників.
У статті ви знайдете зразок наказу про запровадження температурного скринінгу на підприємстві
Зі статті ви дізнаєтеся, який алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці, як до неї підготуватися, яку відповідальність нестиме роботодавець, якщо він не провів атестацію, та чи потрібно проводити атестацію під час війни.