Держпраці продовжує співпрацю з МОП

13-14 жовтня відбулися зустрічі керівництва та фахівців Держпраці із представниками місії Міжнародної організації праці (МОП) щодо співпраці та розбудови потенціалу і можливостей служби

13-14 жовтня відбулися зустрічі керівництва та фахівців Держпраці із представниками місії Міжнародної організації праці (МОП) щодо співпраці та розбудови потенціалу і можливостей служби.

Експерти Міжнародної організації праці зазначили, що МОП переймається покращенням діяльності Держпраці. Це входить у рамки розвитку програми про «гідну працю». Важливо визначити головні напрями роботи, обмінятися необхідною інформацією. Для України — це можливість показати рух на шляху євроінтеграції в контексті ратифікації Конвенції МОП.

Під час робочих зустрічей активно обговорювались питання розвитку міжнародних стандартів з питань праці в Україні. У ході засідань проаналізували досвід країн Європи, обговорили функції та підготовку інспекторів тощо.

Наступним кроком у роботі буде підготовка та обмін відповідними документами на основі напрацьованої інформації щодо функцій, організаційної структури та варіантів технічної співпраці.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Особливості утримання прибудинкової території взимку

Яких заходів повинен вжити роботодавець, щоб утримувати взимку прибудинкові території в належному стані? Якими нормативними актами керуватися? Дізнайтеся більше про те, які підготуватися до холодної пори року.
1484

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
59264

Яким має бути режим праці та відпочинку водіїв на підприємстві

Робота, пов’язана з керуванням транспортними засобами, вимагає підвищеної концентрації уваги, що часто призводить до надмірного емоційного та нервового напруження. Тому так важливо правильно урегулювати робочий час та час відпочинку водіїв.
40972