Державна служба статистики України наказом від 30.09.2015 № 260 внесла зміни до наказу «Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі статистики праці» від 05.08.2014 № 224
Державна служба статистики України наказом від 30.09.2015 № 260 внесла зміни до наказу «Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі статистики праці» від 05.08.2014 № 224.
Означеним наказом виключено абзац другий підпункту 1.1 пункту 1 у частині форми № 6-ПВ (річна) «Звіт про кількість працівників, їхній якісний склад та професійне навчання».
За повідомленням Прес-служби Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, міністерство поетапно зменшує кількість обов’язкових статистичних звітів, які подають українські підприємства. З наявних сьогодні 155 форм вже скорочено 15.
«Надалі ми плануємо скоротити максимальну кількість форм. Перший пакет — це ті форми статистики, які Держстат може скоротити самостійно, без внесення змін у законодавство. На наступних етапах ми оптимізуємо звітність, що дозволить зменшити адміністративне навантаження на бізнес та підвищить якість статистичних даних», — повідомила перший заступник Міністра Мінекономрозвитку Юлія Ковалів.
Підготувала Ольга Савченко,
редактор-експерт «Експертус Кадри»
Економічні методи стимулювання можуть стати ефективним інструментом для поліпшення умов праці та підвищення безпеки на робочих місцях. Дізнайтеся, як держава і роботодавці можуть мотивувати працівників і підприємства вкладати ресурси у збереження здоров’я та життя персоналу.
Задля убезпечення працівників від надзвичайних ситуацій у мирний час та засобів ураження в особливий період улаштовують споруди цивільного захисту. Про те, яка існує класифікація споруд цивільного захисту, які вимоги до їх улаштування та утримання, — далі у статті.
Зі статті ви дізнаєтеся, в якому випадку на підприємстві потрібен уповноважений з питань охорони праці, як його обрати та які його обов'язки й права.
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.