Державна служба статистики України наказом від 30.09.2015 № 260 внесла зміни до наказу «Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі статистики праці» від 05.08.2014 № 224
Державна служба статистики України наказом від 30.09.2015 № 260 внесла зміни до наказу «Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі статистики праці» від 05.08.2014 № 224.
Означеним наказом виключено абзац другий підпункту 1.1 пункту 1 у частині форми № 6-ПВ (річна) «Звіт про кількість працівників, їхній якісний склад та професійне навчання».
За повідомленням Прес-служби Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, міністерство поетапно зменшує кількість обов’язкових статистичних звітів, які подають українські підприємства. З наявних сьогодні 155 форм вже скорочено 15.
«Надалі ми плануємо скоротити максимальну кількість форм. Перший пакет — це ті форми статистики, які Держстат може скоротити самостійно, без внесення змін у законодавство. На наступних етапах ми оптимізуємо звітність, що дозволить зменшити адміністративне навантаження на бізнес та підвищить якість статистичних даних», — повідомила перший заступник Міністра Мінекономрозвитку Юлія Ковалів.
Підготувала Ольга Савченко,
редактор-експерт «Експертус Кадри»
Яких заходів повинен вжити роботодавець, щоб утримувати взимку прибудинкові території в належному стані? Якими нормативними актами керуватися? Дізнайтеся більше про те, які підготуватися до холодної пори року.
Про особливості роботи з локальними документами підприємства, зокрема, як правильно вносити зміни до локальних нормативних актів з охорони праці, — дізнайтеся зі статті
Дізнайтеся для чого створюють комісію з питань надзвичайних ситуацій, які документи розробити для її функціонування та як спланувати роботу комісії.
Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
Робота, пов’язана з керуванням транспортними засобами, вимагає підвищеної концентрації уваги, що часто призводить до надмірного емоційного та нервового напруження. Тому так важливо правильно урегулювати робочий час та час відпочинку водіїв.