При плановій перевірці ТзОВ «Агробудсервіс» виявлено 62 порушення законодавства з охорони праці та промислової безпеки

Фахівці ГУ Держпраці у Львівській області провели планову перевірку щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ТзОВ «Агробудсервіс».

ТзОВ «Агробудсервіс» – підприємство з видобутку корисних копалин, а саме піску та вапняку на Південно-Тростянецькому родовищі. Підприємство знаходиться у селі Тростянець Львівської області.

Під час контрольного заходу було перевірено:

 • ефективність діяльності служби охорони праці,
 • гірничі роботи,
 • наявність технічної документації для видобутку піску,
 • ведення технологічних робіт з видобутку піску,
 • заправний пункт та інше.

Загалом інспектори зафіксували 62 порушення:

 • відсутній акт про надання гірничого відводу для розробки Південно-Тростянецького родовища піску;
 • немає плану розвитку гірничих робіт на поточний рік, погодженого з ГУ Держпраці;
 • відсутні відповідні дозволи на експлуатацію 4 одиниць техніки та просіювач, що працюють у кар’єрі тощо.

Основними шкідливими факторами на робочому місці машиніста екскаватора, бульдозера, навантажувача, просіювальної установки, слюсаря з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів є:

 • пил піску (ІV клас небезпеки),
 • вапняк (ІV клас небезпеки),
 • оксид вуглецю (ІV клас небезпеки),
 • азоту діоксид (ІІІ клас небезпеки),
 • виробничий шум та вібрація.

Під час перевірки протоколи досліджень повітря робочої зони, виробничого шуму, вібрації з вищевказаною кратністю проведення замірів не були представлені.

За результатами перевірки керівництву підприємства надані приписи для усунення порушень.

До адміністративної відповідальності притягнуто 4-х посадових осіб, зокрема й керівника. Готуються позовні заяви до Львівського окружного адміністративного суду.

Джерело: офіційний веб-сайт Держпраці

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
96984

Як організувати адміністративно-громадський контроль за станом охорони праці

Одним із основних видів контролю за станом охорони праці на підприємстві є триступеневий адміністративно-громадський контроль. Хто та як має його організувати? Чи обов’язково всім підприємствам дотримуватись триступеневої схеми контролю, — роз'яснюємо у статті.
21560

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
26586

План перевірок Держпраці на 2024 рік

Планові заходи державного нагляду здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду. Скачайте План графік перевірок Держпраці на 2024 рік та перевірте, чи є у ньому ваше підприємство.
12698

Планові перевірки Держпраці

Щорічні перевірки Держпраці — привід для хвилювання на багатьох підприємствах. Вони відбуваються згідно з планом, який затверджує відомство. Дізнайтеся більше, як формуються ці плани та які корективи у законодавство внесені у зв'язку з воєнним станом.
109236

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді