Держпраці інформує: з початку року роботодавцями погашено заборгованість із зарплати на суму більше 400 млн грн

Впродовж січня-серпня 2017 року державні інспектори праці провели перевірки на підприємствах, що мають заборгованість із виплати заробітної плати. Так, державними інспекторами перевірено більше 500 підприємств-боржників, загальна сума заборгованості становила 1 млрд 139 млн 900 тис гривень.

За результатами перевірок:

  • складено та передано до суду більше 270 протоколів про адміністративне правопорушення;
  • стосовно понад 100 підприємств судами винесено постанови про застосування штрафів на суму 6 млн 331 тис гривень.

На вимогу державних інспекторів праці упродовж січня-серпня було погашено заборгованість із заробітної плати на суму 400 млн 535 тис гривень. Загалом, підприємства повністю чи частково розрахувалися з 97 923 працівниками.

Джерело: офіційний сайт Держпраці

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Призначення відповідального за теплове господарство

Як правильно призначити відповідального за теплове господарство? Які вимоги до персоналу та що необхідно знати для безпечної експлуатації теплових установок і мереж? У статті розглянуто ключові аспекти, правила та рекомендації щодо організації теплового господарства на підприємстві.
459

Журнал реєстрації перевірок

Для того, щоб не допустити несанкціонованих перевірок, на підприємстві заводять Журнал реєстрації заходів державного нагляду (контролю). Ведення його — добровільне. Скачайте бланк Журналу реєстрації перевірок установленого зразка, щоб бути готовим до приходу контролерів.
58008

Cистема управління охороною праці (СУОП)

Що таке система управління охороною праці на підприємстві або СУОП та для чого її впроваджувати? Які питання повинна регулювати ця система та як визначити її ефективність? Дізнайтеся більше зі статті.
44005

Дотримання вимог охорони праці на елеваторах

Елеватори входять у новий сезон роботи в умовах війни. Поряд з небезпеками воєнного стану, періодичних обстрілів та аварійних відключень електроенергії на підприємства чатують і традиційні небезпеки. Тому роботодавцям необхідно забезпечити постійний нагляд за безпекою на робочих місцях та організовувати технологічний процес відповідно до вимог нормативно - правових актів з охорони праці (далі – НПАОП).
265

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді