Порушення вимог пожежної безпеки зафіксувала комісія в торгівельно-розважальних закладах Одеси

У багатьох ресторанах і кафе немає вогнегасників і під'їздів для пожежних машин.

У зв'язку з пожежами в закладах громадського харчування в Одесі співробітники облуправління ДСНС спільно з представниками міськради вирушили в рейд по літніх розважальних і торгових закладах на узбережжі, перевіряючи дотримання правил пожежної безпеки.

З початку серпня комісія перевірила 18 місць відпочинку, від 16-ї станції Фонтану до пляжу «Аркадія». З'ясувалося, що в багатьох кафе і ресторанах немає вогнегасників, гідрантів і під'їздів для пожежних машин.

«Буквально у двох-трьох закладів у наявності є все необхідне. Решта або не готові, або придумують небилиці про те, що вогнегасники віддали на дозаправку», – розповів член комісії депутат міськради Денис Григор'єв.

Крім того, деякі клуби побудували з необробленого дерева, що тільки збільшує ризик загорянь. Також з'ясувалося, що деякі заклади займають значно більше місця на пляжі, ніж зазначено в документах. Закінчити інспекцію планують до 17 серпня, а порушники повинні виправити недоліки протягом двох тижнів.

Джерело: ГУ Держпраці в Одеській області

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Правила пожежної безпеки

Основним нормативно-правовим актом з питань пожежної безпеки є Правила пожежної безпеки в Україні. Які саме вимоги пожежної безпеки встановлені в Правилах, що потрібно знати роботодавцям, аби не потрапити під дію штрафів, — відповіді у статті.
62643

Види первинних засобів пожежогасіння

Що відноситься до первинних засобів пожежогасіння, які первинні засоби пожежогасіння використовуються на виробництві, як правильно їх обрати та розмістити. Відповіді на ці та інші питання про первинні засоби пожежогасіння дає експерт із питань охорони праці та пожежної безпеки.
30799

Основні вимоги до шляхів евакуації

Дізнайтеся, що належить до основних шляхів евакуації та який порядок утримання шляхів евакуації, які існують вимоги до евакуаційних виходів, як їх позначати, яка має бути мінімальна ширина шляхів евакуації.
34257