Триває превентивна робота з питань охорони праці на підприємствах Чернігівської області

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області продовжують роботу з надання консультативної допомоги колективам підприємств, установ і організацій Чернігівщини стосовно дотримання вимог діючого законодавства про охорону праці і промислову безпеку, законодавства про працю, організації роботи служб охорони праці тощо.

З початку червня 2017 року проведені семінари-наради з колективами більше ніж 20-ти суб’єктів господарювання, зокрема:

  • КЗ «Обласний центр профілактики і боротьби зі СНІДом»,
  • ТОВ «Фірма Інеск»,
  • СТОВ «Сновське»,
  • КП «Талалаївське виробниче управління житлово-комунального господарства»,
  • КЗ «Березнянський навчально-реабілітаційний центр» Чернігівської обласної ради,
  • ДПТНЗ «Куликівський професійний аграрний ліцей»,
  • КП «Новозаводське» Чернігівської міської ради,
  • ДП «Сосницярайагролісгосп»,
  • Сосницької дільниці ПАТ «Чернігівгаз»,
  • ПРАТ «Чернігівська макаронна фабрика» та інших.

Під час зустрічей посадові особи Управління:

Фахівці Управління надавали роз’яснення стосовно:

У той же час, у рамках семінарів-нарад фахівці присутнім доводилися основні вимоги чинних нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, зокрема:

Наприкінці кожної зустрічі учасники наголошували на необхідності посилення контролю за додержанням законодавства про працю, актуалізації роботи за напрямками, розглянутими під час семінарів-нарад, дякували представникам Управління за надану кваліфіковану допомогу.

Джерело: офіційний портал Управління Держпраці у Чернігівській області 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40079

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
7795

Організація охорони праці на підприємстві

Організація охорони праці на підприємстві — це цілісна система прав, обов’язків та повноважень суб’єктів виробничого процесу, процедур, спрямованих на дотримання безпечного рівня виробництва, правил та нормативних вимог, які регулюють питання найманої праці.
86396

Інструкції з охорони праці в навчальних закладах

Інструкції з охорони праці в закладі освіти — це локальні нормативно-правові акти, що визначають обов’язкові вимоги безпеки, яких повинні дотримувати працівники навчальних закладів. У статті ви знайдете зразки інструкцій з охорони праці в школі. За потреби адаптуйте їх до умов вашого навчального закладу
58931

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді