Створена спеціальна комісія з розслідування смертельного нещасного випадку, що стався з трактористом на Кіровоградщині

Нещасний випадок стався під час обробітку ґрунту в одному із фермерських господарств Кіровоградського району. Результатом прикрої події стала загибель 31-річного тракториста.

«За повідомленням, що надійшло до Управління Держпраці у Кіровоградській обл., під час об’їзду території голова господарства звернув увагу на хаотичний рух трактора по полю. Виявилось, що в кабіні трактора нікого не було. Тіло механізатора знайшли за 200 метрів від покинутої техніки.

Фахівці Управління Держпраці відразу ж оглянули місце події, вивчили необхідні документи. З’ясовано, що постраждалий працював офіційно з початку сезону, зі слів працівників господарства спиртного не вживав.

Наказом Управління Держпраці утворено спеціальну комісію із розслідування нещасного випадку із смертельним наслідком. Обставини трагедії з’ясовуються» – прес-служба Держпраці.


Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Розслідування пожеж

В яких нормативних актах встановлено порядок розслідування пожеж, як здійснюється облік пожеж та визначаються матеріальні збитки від них — розповідаємо у статті.
11520

Журнал реєстрації аварій

Усі аварії, які сталися на виробництві, мають реєструються у журналі реєстрації аварій. Скачайте бланк такого журналу.
2609

Які послуги можуть отримати потерпілі на виробництві

Законодавець передбачив право потерпілих унаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання на отримання соціальних послуг. Розповідаємо, про які саме послуги йдеться та який порядок їх надання.
584

Розслідування аварій на об’єктах підвищеної небезпеки

Діє новий Порядок розслідування аварій на об’єктах підвищеної небезпеки. Дізнайтеся, як створити комісію з розслідування аварії на об’єктах підвищеної небезпеки та про її обов'язки, а також скачайте Акт розслідування обставин та причин аварії.
1164

Основні причини виробничого травматизму в Україні

Знаючи про найчастіші причини нещасних випадків, простіше організовувати систему профілактики виробничого травматизму, встановити контроль за тими ділянками робіт та параметрами виробничого середовища, які є підстави вважати найбільш травмонебезпечними.
39130