Завдяки плановій перевірці «Модультранс» працівникам донарахована індексація у розмірі 61 000 грн

Управління Держпраці в Івано-Франківській обл. повідомило про результати проведення планової перевірки ПП «Модультранс», яке займається міжнародними пасажирськими перевезеннями.

«Під час перевірки виявлено порушення законодавства про працю. Зокрема, на підприємстві з працівниками не укладався колективний договір. Для 20-ти працівників не проводилася індексація заробітної плати в межах прожиткового мінімуму, що є порушенням мінімальних гарантій в оплаті праці.

Були виявлені й інші порушення законодавства з охорони праці:

По завершенні перевірки було усунуто ряд порушень. Так, ще до моменту завершення перевірки, працівникам підприємства донарахована індексація у розмірі 61 000 грн, виплата заробітної плати проводиться двічі на місяць» – прес-служба Держпраці.


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

План перевірок Держпраці на 2024 рік

Планові заходи державного нагляду здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду. Завантажте План графік перевірок Держпраці на 2024 рік та перевірте, чи є у ньому ваше підприємство.
13270

Перелік питань для перевірки знань з охорони праці працівників

Ефективна робота з профілактики виробничого травматизму на виробництві залежить від належної підготовки, навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці. Провести перевірку знань допоможе орієнтовний перелік питань для перевірки знань з охорони праці працівників підприємства, підготовлений експертом
50162

Інструкція з охорони праці для оператора АЗС

Інструкція з охорони праці для оператора АЗС є нормативним документом, що містить обов’язкові вимоги з охорони праці для заправника при виконанні робіт згідно з його обов’язками. Скачайте інструкцію та за потреби адаптуйте до умов вашого підприємства.
19434

Контроль за станом охорони праці на підприємстві

Контроль за станом охорони праці на підприємстві є одним із складових елементів системи управління охороною праці підприємства. Контроль спрямований на виявлення відхилень від норм в умовах праці та перевірку виконання працівниками своїх обов’язків у сфері охорони праці. Дізнайтеся, які бувають основні види контролю за станом охорони праці на підприємстві, з якою періодичністю їх проводять, та якими документами супроводжується контроль.
58421

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
102952

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді