Під час позапланової перевірки ФОП Круванд О.М (м. Знам’янка) виявлено порушення вимог ч.3 ст. 24 Кодексу законів про працю України: підприємець використовував найману працю громадянина на посаді «продавець – консультант» без укладення трудового договору та повідомлення Державної фіскальної служби про прийом на роботу. Повідомлення про це з’явилося на офіційному порталі Держпраці 30 березня.
«Штрафна санкція за виявлене порушення становить тридцятикратний розмір мінімальної зарплати за кожного працівника – 96 000 грн.
За результатами перевірки складений акт та вручений припис про недопущення в подальшому виявлених порушень.
Начальник Управління Держпраці у Кіровоградській обл., розглянувши акт перевірки, підписав постанову про накладення зазначеної суми штрафу» – прес-служба Держпраці.
Що потрібно знати роботодавцям про залучення працівників до роботи у вихідні та святкові дні під час воєнного стану. Читайте статтю та «озброюйтесь» новим законодавчими нормами.
Щорічні перевірки Держпраці — привід для хвилювання на багатьох підприємствах. Вони відбуваються згідно з планом, який затверджує відомство. Дізнайтеся більше, як формуються ці плани та які корективи у законодавство внесені у зв'язку з воєнним станом.
В умовах війни тисячі підприємств, незважаючи на безпекові ризики, продовжують працювати, оскільки їхня робота є основою економічної стабільності України. Існують певні відмінності в організації роботи в мирний та воєнний час. Про особливості охорони праці під час воєнного стану розповідаємо у статті.
Аудит роботи суб’єкта господарювання проводиться за декількома напрямами, зокрема, оцінюється наявність і повнота документації, стан обладнання і робіт та інше. Дізнайтеся, як провести внутрішній аудит охорони праці.
За результатами інспекційного відвідування інспектор складе акт, а якщо виявить порушення законодавства про працю — припис про їх усунення. Як надати відповідь на припис про усунення порушень інспектора праці? Скористайтеся підготовленим нашим експертом зразком відповіді як орієнтиром.