У Маріуполі повідомлено про підозру посадовцю, який приховав факт травматизму на підприємстві

9 березня 2017 року прокуратурою № 2 м. Маріуполь повідомлено про підозру посадовцю одного з найбільших підприємств міста у вчиненні грубого порушення законодавства про працю, за яке передбачена кримінальна відповідальність.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що у вересні 2016 року працівник ПрАТ «Азовзагальмаш» отримав виробничу травму, в результаті якої у нього діагностовано переломи пальців ніг. Однак, всупереч законодавству, підозрюваний, будучи заступником директора та виконувачем обов’язків начальника цеху вказаного підприємства, знаючи про факт виробничого травматизму, не вжив жодних заходів щодо його належної реєстрації та умисно приховав даний факт.

Таким чином, постраждалого працівника позбавлено гарантованого забезпечення своєчасною та повною соціальною допомогою у випадках отримання травми в результаті нещасного випадку на виробництві.

Лише після втручання Маріупольської місцевої прокуратури № 2, соціальні права постраждалого поновлено, йому виплачено гарантовану матеріальну компенсацію та лікарняні.

На теперішній час триває досудове розслідування» – прес-служба прокуратури Донецької області.


Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Розслідування пожеж

В яких нормативних актах встановлено порядок розслідування пожеж, як здійснюється облік пожеж та визначаються матеріальні збитки від них — розповідаємо у статті.
11522

Журнал реєстрації аварій

Усі аварії, які сталися на виробництві, мають реєструються у журналі реєстрації аварій. Скачайте бланк такого журналу.
2611

Які послуги можуть отримати потерпілі на виробництві

Законодавець передбачив право потерпілих унаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання на отримання соціальних послуг. Розповідаємо, про які саме послуги йдеться та який порядок їх надання.
584

Розслідування аварій на об’єктах підвищеної небезпеки

Діє новий Порядок розслідування аварій на об’єктах підвищеної небезпеки. Дізнайтеся, як створити комісію з розслідування аварії на об’єктах підвищеної небезпеки та про її обов'язки, а також скачайте Акт розслідування обставин та причин аварії.
1164

Основні причини виробничого травматизму в Україні

Знаючи про найчастіші причини нещасних випадків, простіше організовувати систему профілактики виробничого травматизму, встановити контроль за тими ділянками робіт та параметрами виробничого середовища, які є підстави вважати найбільш травмонебезпечними.
39130