160 тис. грн виплатять сім`ям загиблих на шахті Львівщини із Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

Сім'ям загиблих і постраждалих у Львівській обл. шахтарів виплатять компенсації. Про це у "Вечірньому праймі" на телеканалі "112 Україна" повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

"Звичайно, буде. Справа в тому, що до сфери управління міністерства входить державна служба праці. Розслідування нещасних випадків на виробництві здійснюється за її безпосередньої участі. Тому Чернега, керівник служби, одночасно з прем'єром вже там", – зазначив Рева.

Також він зауважив: "Крім того, сім'ї загиблих і потерпілі мають право на компенсацію за рахунок нашого фонду з тимчасового соціального захисту від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання. Зараз вони, правда, зливаються в один фонд. Там встановлені такі виплати, які в таких випадках виплачуються сім'ям загиблих і постраждалих. Зокрема, сім'ям загиблих має бути виплачено 160 тисяч гривень, або 100 прожиткових мінімумів, станом на 1 січня 2017 року, ... на кожну сім'ю і 32 тисячі гривень, або 20 прожиткових мінімумів, на кожного утриманця у цих сім'ях".

Міністр припустив, що прем'єр також не залишить ці родини без уваги.

"Напевно додаткові кошти будуть виплачені вже в рамках допомоги більше тих сум, які передбачені чинним законодавством", – зазначив Рева.

Нагадаємо, що вчора (02.03.2017) на шахті Львівщини стався вибух метану. Докладніше читайте ТУТ.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Доплата за шкідливі умови праці

Чинним законодавством передбачені пільги та компенсації за роботу у важких і шкідливих умовах праці. Зі статті ви дізнаєтеся, як нараховується доплата за шкідливі умови праці, якими нормативно-правовими актами це регулюється та яка відповідальність чекає на тих, хто порушує вимоги щодо призначення доплат.
26321

Які пільги передбачені для працівників, зайнятих на покрівельних роботах

Окремі види покрівельних робіт належать до робіт із шкідливими та важкими умовами праці. Щоб забезпечити соціальні гарантії працівникам, зайнятим у шкідливих і важких умовах праці, держава гарантує їм право на пільги й компенсації. Дізнайтеся, на які пільги можуть розраховувати працівники, зайняті на покрівельних роботах.
2206

Особливості використання праці жінок у нічний час

В Україні проголошено рівність чоловіків та жінок у їхньому праві на працю та винагороду за неї . Утім закон обмежує, а подекуди й забороняє роботу жінок у нічний час. Детальніше про обмеження праці жінок на роботах у нічний час та відповідальність за їх недотримання — у статті.
8092

Охорона праці жінок в Україні

Якими нормами законодавства урегульована охорона праці жінок на підприємстві у мирний та воєнний час? Що потрібно знати про особливості роботи жінок з вантажами, роботу жінок у нічний час, про нюанси працевлаштування та звільнення жінок? Детально про трудові права жінок — у статті.
29940

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді