Сьогодні о 12-25 на шахті Львівщини стався вибух метану. Є загиблі.

Сьогодні, 2 березня, о 12:46 у селі Глухів Сокальського району Львівської області на шахті № 10 "Степова" ВАТ "ЛьвівВугілля" на горизонті 550 м, в 119 конвеєрі внаслідок вибуху сталося обрушення гірської породи.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України.

На шахті працювало 172 гірники, на аварійній ділянці 34 гірники, з яких 8 загинули та 6 гірників з травмами піднято на поверхню.
Доля 20 гірників залишається невідомою.

Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець розповів, що наразі відомо про десятьох загиблих, ще двоє перебувають у важкому стані.

Прес-секретар президента України Святослав Цеголко зазначив, що на даний час на шахті тривають аварійно-рятувальні роботи та створено координаційний штаб.

"На шахті у Сокальському районі Львівщини сталася аварія, внаслідок якої є постраждалі. Про це президентові повідомили глава Львівської ОДА і керівник ДСНС. Тривають аварійно-рятувальні роботи, створено координаційний штаб" – написав Цеголко.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Акт про нещасний випадок, пов'язаний з виробництвом

Акт розслідування нещасного випадку за формою Н-1 допоможе оформити факт нещасного випадку на підприємстві. Як заповнювати форму акта Н-1, які дані потрібно вказати, скільки років зберігати документ, яким органам надіслати — далі у статті.
118772

Аптечка на підприємстві

Аптечка першої допомоги має бути на кожному підприємстві, адже часто від оперативності надання домедичної допомоги залежить життя людини. Яким має бути склад аптечки невідкладної медичної допомоги, де саме повинна розміщуватися аптечка першої допомоги у виробничому підрозділі, хто відповідає за неї — про все це розповімо далі.
93569

Перша допомога при опіках

За різних обставин працівник може отримати термічні або хімічні опіки. В умовах воєнної агресії ризик отримання таких ушкоджень значно зростає. У статті розповімо про те, які існують види опіків та як правильно надати домедичну допомогу при опіках постраждалому.
26200

Класифікатор подій, що призвели до нещасного випадку

Від правильності встановлення причини нещасного випадку залежить ефективність розроблюваних заходів щодо запобігання подібним випадкам. Не помилитися при визначенні коду причини нещасного випадку за Класифікатором видів подій, причин, обладнання, що призвели до нещасного випадку, допоможе наша стаття.
15034

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді