150 тис. грн штрафу за самовільну реконструкцію цеху виплатить підприємство Львівської області

Як повідомляють ЗМІ, Держархбудінспекція у Львівській області оштрафувала ПрАТ "Українсько-російське спільне підприємство "Лакма" на 150 тис. гривень за самовільну реконструкцію цеху підприємства в м. Дрогобичі.

Про це сказано в повідомленні інспекції. Під час перевірки було виявлено будівництво на об'єкті з реконструкції цеху виробництва пластмас, який розміщується на вулиці Самбірській, 85/2 і належить УРСП "Лакма".

Представники Держархбудінспекції встановили, що роботи було розпочато при відсутності необхідних дозвільних документів.

На підставі виявленого порушення "Лакмі" видано припис про зупинення виконання будівельних робіт і накладення штрафу на суму 150 тис. грн.

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Інструкція з охорони праці для вантажника

Інструкція з охорони праці для вантажника є інструкцією за професією, що встановлює вимоги безпеки під час виконання вантажних робіт. Скачайте примірну інструкцію та за потреби адаптуйте її до умов вашого підприємства.
10730

Добровільна пожежна дружина на підприємстві

З метою залучення працівників до проведення заходів щодо запобігання пожежам та організації їх гасіння на підприємствах можуть створюватись добровільні пожежні дружини. Який порядок їх створення? Як це питання регулюється законодавством?
22675

Порядок розслідування нещасних випадків невиробничого характеру

Розслідування нещасних випадків невиробничого характеру не завжди відбувається відповідно до вимог законодавства. Чому небезпечно так робити та до яких наслідків це може призвести — розповідає експерт.
62115

Як організувати адміністративно-громадський контроль за станом охорони праці

Одним із основних видів контролю за станом охорони праці на підприємстві є триступеневий адміністративно-громадський контроль. Хто та як має його організувати? Чи обов’язково всім підприємствам дотримуватись триступеневої схеми контролю, — роз'яснюємо у статті.
20391

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді