Підприємство Львівської області оштрафовано на 768 000 грн за порушення законодавства про працю

У грудні минулого року стався нещасний випадок зі смертельним наслідком з працівником ТзОВ «Файнобуд», який виконував будівельні роботи. Тому спеціалісти Держпраці у Львівській області провели спеціальне розслідування та позапланову перевірку щодо дотримання вимог законодавства про працю та охорону праці.

Результати перевірок вказують на те, що загиблий  та ще семеро будівельників у листопаді минулого року працювали на цьому підприємстві нелегально.

Тому ГУ Держпраці у Львівській області застосувало штрафну санкцію до ТзОВ «Файнобуд» на суму 768 тис. грн за допущення до роботи 8-ох працівників без належного оформлення трудових відносин, а також на 3200 грн за інші порушення законодавства про працю.

Матеріали перевірки передані до правоохоронних органів за ознаками грубого порушення законодавства про працю, за що згідно зі ст. 172 КК України передбачена кримінальна відповідальність.

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати адміністративно-громадський контроль за станом охорони праці

Одним із основних видів контролю за станом охорони праці на підприємстві є триступеневий адміністративно-громадський контроль. Хто та як має його організувати? Чи обов’язково всім підприємствам дотримуватись триступеневої схеми контролю, — роз'яснюємо у статті.
20391

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
88334

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25572

План перевірок Держпраці на 2024 рік

Планові заходи державного нагляду здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду. Скачайте План графік перевірок Держпраці на 2024 рік та перевірте, чи є у ньому ваше підприємство.
11773

Планові перевірки Держпраці

Щорічні перевірки Держпраці — привід для хвилювання на багатьох підприємствах. Вони відбуваються згідно з планом, який затверджує відомство. Дізнайтеся більше, як формуються ці плани та які корективи у законодавство внесені у зв'язку з воєнним станом.
108489

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді