МОП ініціювала консультації з партнерами щодо вдосконалення системи управління охороною праці в Україні

На виконання програми Гідна праця для України на 2016-2019 роки МОП ініціювала консультації з партнерами щодо формування проектів технічного співробітництва. Зокрема це стосується сфери вдосконалення системи управління охороною праці (СУОП) у гірничо-видобувній промисловості. Уряд Канади зголосився надати для цього Україні фінансову підтримку.

Таким чином, з 7 по 10 лютого 2017 року в Україні перебуває технічна місія МОП у складі:

  • Кенічі Хіросе –  старшого спеціаліста з соціального захисту Групи з питань технічної підтримки з питань гідної праці та Бюро МОП для країн Центральної та Східної Європи;
  • Мартіна Хана – технічного спеціаліста з питань охорони праці на шахтах Відділу секторальної діяльності МОП.

09 лютого 2017 року відбулася зустріч в Комітеті ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики і ядерної безпеки. Участь у ній взяли:

  • Голова Держпраці та фахівці Служби;
  • представники профспілок України;
  • представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Сторони домовилися і надалі співпрацювати над вдосконаленням системи охорони праці у гірничо-видобувній промисловості. 

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Особливості утримання прибудинкової території взимку

Яких заходів повинен вжити роботодавець, щоб утримувати взимку прибудинкові території в належному стані? Якими нормативними актами керуватися? Дізнайтеся більше про те, які підготуватися до холодної пори року.
1645

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
59900