За участю спеціалістів Держпраці введено в експлуатацію підйомник для освоєння свердловини

Спеціалісти гірнагляду Головного управління Держпраці у Луганській обл., на запрошення ТОВ «Куб-Газ», взяли участь у роботі комісії щодо введення в експлуатацію раніше змонтованого підйомника. Він використовується для освоєння та ремонту свердловин АОРС-80 на майданчику у гирла свердловини №23 Макіївського родовища.

Проведено огляд змонтованого обладнання відповідно до нормативних актів, а саме перевірено:

  • комплектність конструкції;
  • технічний стан обладнання;
  • наявність і стан огороджень рухомих частин механізмів і циркуляційної системи;
  • укомплектованість системи контрольно-вимірювальними приладами;
  • справність аварійного освітлення.

Наприкінці, було складено акт введення підйомника АОРС-80 в експлуатацію.

Портал «Служби охорони праці» пропонує ознайомитися з такими матеріалами:

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Правила безпечної експлуатації парових та водогрійних котлів

Роботодавець, який має намір експлуатувати обладнання під тиском, повинен утримувати його у справному стані та забезпечити його безпечну експлуатацію. Дізнайтеся більше про правила будови і безпечної експлуатації парових та водогрійних котлів.
4402

Вимоги до експлуатації вогнегасників

Дізнайтеся, які норми належності вогнегасників передбачені у чинних Правилах експлуатації та типових нормах належності вогнегасників та на які об’єкти поширюються встановлені в них вимоги.
14348

Перевезення небезпечних вантажів

Небезпечні вантажі становлять потенційну загрозу для людини й навколишнього середовища. У статті ви знайдете відповіді на такі питання: що таке небезпечний вантаж, чим укомплектувати транспортні засоби, що перевозять такий вантаж, які документи оформити та які вимоги до виробничого персоналу
11100

Як експлуатувати газові балони

Безпечна експлуатація газових балонів залежить від багатьох чинників. У статті розповімо, як заповнювати, транспортувати та зберігати, як проводити техогляд, як навантажувати та розвантажувати балони з газами.
14117

Як вести Журнал з експлуатації систем вентиляції

На кожному підприємстві повинна бути служба, що забезпечує нормальну та безперебійну роботу вентиляційних систем. Інформацію про перелік проведених робіт, усунення виявлених дефектів і несправностей заносять у журнал з експлуатації систем вентиляції.
2727