Держпраці оштрафувала на 134 400 грн роботодавця в Сумській області за порушення КЗпПУ

Інспекторами Держпраці при перевірці були виявлені порушення законодавства про працю в одному з закладів харчування Сумській області. Спеціалісти служби наклали штраф на ТОВ «Чін-чін» та відповідний ФОП, які проводять свою діяльність у сфері надання послуг мобільного харчування. Відповідно до ст. 265 КЗпПУ загальна сума штрафних санкцій становила 134 400 грн.

Підставою для проведення позапланового контрольного заходу було звернення працівників підприємства до Управління Держпраці про порушення їхніх трудових прав. Фахівці Держпраці встановили, що працівник був допущений до роботи без укладення з ним трудового договору, що є порушенням, за яке згідно зі ст. 265 КЗпПУ до підприємства застосовано штрафну санкцію в тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати.

Встановлено порушення вимог ст. 106  КЗпПУ. Роботодавець за погодинною системою оплати праці не забезпечив оплату в подвійному розмірі годинної ставки роботи в надурочний час, а також порушив порядок виплати заробітної плати та звільнення.

Читайте на порталі: Штрафи для роботодавців у 2017 році: повний перелік.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Свіжий номер видання «Довідник спеціаліста з охорони праці»

Читайте у свіжому номері 12/2018 видання «Довідник спеціаліста з охорони праці» про нове у законодавстві, протипожежні правила під час новорічних та різдвяних свят, домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні. Також у номері: тест, відповіді на запитання, офіційні роз’яснення та багато іншої корисної інформації.
2931

Уряд послабив тиск контролюючих органів на бізнес

24.05.2017 в Кабінеті Міністрів України за ініціативи Мінекономрозвитку та Першого віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва відбувся черговий «Дерегуляційний день». Результатом якого стало послаблення тиску контролюючих органів на бізнес.
3583

Увага! 30.05.2017 втратили чинність 122 нормативних акта з охорони праці

Опублікувано в № 42 Офіційного вісника України (30.05.2017) наказ Міністерства соціальної політики України від 10.04.2017 № 592 «Про визнання такими, що не застосовуються на території України, деяких нормативно-правових актів СРСР». Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
7922