Терміни «приєднання» та «підключення» в газовому господарстві

510

Запитання

Що означають терміни «приєднання» та «підключення» в нормативних документах, які регулюють експлуатацію об’єктів газового господарства?

Відповідь

У документах, що регулюють експлуатацію об’єктів газового господарства, терміни «приєднання» та «підключення» вживаються:

  • приєднання до газорозподільних систем — сукупність організаційних і технічних заходів, у тому числі робіт, спрямованих на створення технічної можливості для надання послуги розподілу природного газу, які здійснюються у зв’язку з підключенням об’єкта будівництва чи існуючого об’єкта замовника до газорозподільної системи;
  • підключення до газорозподільних систем — фізичне з’єднання в точці приєднання (на межі балансової належності) газових мереж суміжного суб’єкта ринку природного газу (зокрема споживача) з газорозподільною системою, здійснене в установленому законодавством порядку;
  • приєднання, що є стандартним, — приєднання до газорозподільної системи Оператора газорозподільної системи об’єкта замовника потужністю до 16 м³ на годину включно на відстань, що не перевищує 25 м для сільської та 10 м для міської місцевості по прямій лінії від місця забезпечення потужності до межі земельної ділянки замовника;
  • технічні умови приєднання — документ, що визначає комплекс умов і вимог до інженерного забезпечення приєднання об’єкта (земельної ділянки) замовника до газорозподільної системи і містить вихідні дані для проектування газових мереж зовнішнього та внутрішнього газопостачання, що створюються для потреб об’єкта замовника» (п. 4 розд. І Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 № 2494).

Читайте в Довіднику спеціаліста з охорони праці: Терміни «приєднання» і «підключення»: вживаємо у документах правильно


Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці за формою № 1‑ПВ

Один раз на два роки юридичні особи зобов’язані звітувати про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці за формою № 1-ПВ. Актуальний бланк ви можете скачати у статті.
44578

Що потрібно знати про цивільно-правовий договір на виробництві

Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
8575

Протокол засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці

Результат перевірки знань з питань охорони праці працівників, яких допускають до виконання робіт з підвищеною небезпекою, та робіт, де є потреба у професійному доборі, оформлюють протоколом засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці. Встигніть скачати чинний документ.
37488

Покажчик НПАОП

Роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці. Чинні нормативні акти ви знайдете в Покажчику нормативно-правових актів з охорони праці. Для зручності використовуйте сервіс для роботи.
109819