Зняття з реєстрації підіймального обладнання

390

Запитання

Як зняти підіймальне обладнання з реєстрації у відповідних органах Держпраці?

Відповідь

У зв’язку з набранням чинності Правилами охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання (НПАОП 0.00-1.80-18) та Правилами охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском (НПАОП 0.00-1.81-18) постає питання про те, як зняти з реєстрації у відповідних органах Держпраці низку обладнання.

Облік підіймальних споруд територіальні органи Держпраці ведуть на підставі узагальнених даних, отриманих під час здійснення заходів державного нагляду (контролю), наданих суб’єктам господарювання дозволів, матеріалів первинних технічних оглядів тощо.

СкачатиПлан здійснення комплексних заходів державного нагляду

Реєстрація, зняття з реєстрації підіймальних споруд Положенням про Державну службу України з питань праці, затвердженим постановою Кабміну від 11.02.2015 № 96, не передбачена.

За інформацією Держпраці

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимоги безпеки під час робіт на висоті

Роботи на висоті — це роботи з підвищеною небезпекою, які потребують обов’язкових заходів безпеки. Наша стаття допоможе організувати роботи на висоті безпечно, правильно оформити наряд-допуск, провести інструктажі працівникам, уникнути помилок при виборі засобів захисту.
79955

Журнал реєстрації нарядів допусків на виконання робіт з підвищеною небезпекою

Роботодавець зобов’язаний вести журнал реєстрації нарядів-допусків на проведення робіт з підвищеною небезпекою. У статті ви знайдете інформацію про ведення такого журналу та зможете скачати відповідну форму.
4188

Перевезення небезпечних вантажів

Небезпечні вантажі становлять потенційну загрозу для людини й навколишнього середовища. У статті ви знайдете відповіді на такі питання: що таке небезпечний вантаж, чим укомплектувати транспортні засоби, що перевозять такий вантаж, які документи оформити та які вимоги до виробничого персоналу
11136

Наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки

Що таке наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки? Хто його видає і коли він потрібен? Яку форму бланка обрати та як правильно оформити? Відповіді на ці та інші питання — у статті. А також скачуйте розроблений експертом бланк наряду допуску.
112851