Право працівника на отриманя копій протоколів атестації робочих місць

1354

Запитання

Чи зобов’язане підприємство на вимогу працівника надати копії протоколів атестації робочих місць?

Відповідь

Необхідність проведення атестації робочих місць за умовами праці на підприємстві зумовлена наявністю виробництва (технологічні процеси, обладнання, сировина, продукція), що є потенційним джерелом шкідливих і небезпечних факторів.

Відповідно до постанови Кабміну «Про Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці» від 01.08.1992 р. № 442, документи по атестації робочих місць, зокрема, протоколи атестації робочих місць, зберігаються у суб'єкта господарювання протягом 50 років.

Якщо у підприємства проводилася атестація робочих місць у вказаний період, працівник може звернутися до керівника підприємства із запитом про надання копій протоколів.

Однак надання таких копій працівнику підприємства (або не надання) є правом підприємства.

Натисніть на картинку і скачайте зразок протоколу

Протокол комісії з атестації робочих місць

Правила пожежної безпеки в Україні Дізнайтеся більше про те, як правильно проводити атестацію

За інформацією управління Держпраці у Черкаській області

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Які переліки має скласти атестаційна комісія

За роботу в несприятливих умовах працівникам надають пільги і компенсації. Їх призначають на підставі переліків, що складають на підприємстві за результатами атестації робочих місць за умовами праці. Які саме переліки за результатами атестації скласти, як правильно їх оформити. Розповідаємо далі.
9647

Атестація робочих місць за умовами праці: важливі нюанси, які потрібно знати роботодавцеві

Зі статті ви дізнаєтеся, який алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці, як до неї підготуватися, яку відповідальність нестиме роботодавець, якщо він не провів атестацію, та чи потрібно проводити атестацію під час війни.
47467

Протокол засідання атестаційної комісії

Кожне засідання атестаційної комісії оформлюють відповідними протоколами. Щоб зекономити свій час, скачайте наведені у статті зразки протоколів та скористайтеся ними, коли проводитимете на підприємстві атестацію робочих місць.
14918

Наказ про результати атестації робочих місць

За результатами атестації робочих місць за умовами праці видається наказ про її результати. Скачайте готовий зразок наказу про результати атестації робочих місць та за потреби адаптуйте його до особливостей вашого підприємства.
22680