Відпустка соціальних працівників геріатричного будинку-інтернату

519

Запитання

Відповідь

Права робітників щодо повторної щорічної відпустки встановлюються за Списком відповідних виробництв, з урахуванням специфічного характеру виконуваної ними праці. Він затверджений постановою КМУ № 1290 від 17.11.97 р.  У Списку вказані переліки видів робіт, посад та професій, представники яких мають додаткове щорічне право на повторну відпустку через особливий тип здійснюваних обов’язків. Це стосується роботи, що пов’язана з високим інтелектуальним навантаженням та стресами нервово-емоційного характеру або проходить в специфічному геологічному чи природному середовищі та в умовах високого ступеню небезпеки для здоров’я.

Розділом XVII «Охорона здоров’я, освіта та соціальна допомога» передбачено підрозділ, тематика якого стосується геріатричних закладів, психоневрологічних,  нейрохірургічних установ, наркологічних закладів на профілактично-лікувальних засадах, палат, відділень, спеціальних установ з питань соцзахисту населення геріатричної та психоневрологічної спеціалізації, будинків-інтернатів для осіб, що вийшли з місць ув’язнення, проте категорія «соціальні працівники» до даного Списку не включена. Отже, дана постанова не передбачає права отримання додаткової щорічної відпустки соціальними працівниками геріатричних будинків-інтернатів.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як забезпечується охорона праці жінок, неповнолітніх та осіб з інвалідністю

Охорона праці жінок, неповнолітніх, інвалідів забезпечується відповідними законодавчими нормами. Адже через певні фізичні, фізіологічні та інші особливості жінкам, неповнолітнім, інвалідам складніше реалізувати своє право на працю. У статті розповідаємо, як забезпечити рівні можливості для всіх працівників, незалежно від статі, віку чи інвалідності, та створити безпечні умови праці для всіх.
40214

Доплата за шкідливі умови праці

Чинним законодавством передбачені пільги та компенсації за роботу у важких і шкідливих умовах праці. Зі статті ви дізнаєтеся, як нараховується доплата за шкідливі умови праці, якими нормативно-правовими актами це регулюється та яка відповідальність чекає на тих, хто порушує вимоги щодо призначення доплат.
27881

Які пільги передбачені для працівників, зайнятих на покрівельних роботах

Окремі види покрівельних робіт належать до робіт із шкідливими та важкими умовами праці. Щоб забезпечити соціальні гарантії працівникам, зайнятим у шкідливих і важких умовах праці, держава гарантує їм право на пільги й компенсації. Дізнайтеся, на які пільги можуть розраховувати працівники, зайняті на покрівельних роботах.
2408