Затвердження програми навчання

778

Запитання

Відповідь

Процес розробки та затвердження робочих програм і обов’язкових навчальних планів для відповідної перепідготовки працівників – у компетенції роботодавців. Вони мотивуються однойменною основою для підготовки кадрів по відповідним професіям та державним стандартам із конкретної професійної тематики (п. 2.4 Положення про професійне навчання працівників на виробництві, яке затверджує наказ Мінпраці, Мінсоцполітики та МОН України № 127/151 від 26.03.2001).

Керівник підрозділу вправі затвердити створену навчальну робочу програму з певної дисципліни. Мова йде про людину, до основних повноважень якої, відносяться функції та завдання з метою професійного росту робітників організації (п. 2.1.2 Положення, в якому йдеться про правильну організацію та здійснення навчально-виробничої процедури в умовах виробництва, що стверджується наказом МОН та Мінпраці України № 500/861 від 27.12.2006).

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

План-графік навчання з охорони праці у 2024 році

На підприємстві необхідно скласти план-графік проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці. План-графік навчання з охорони праці доцільно розробити напередодні нового календарного року. Які вимоги до форми цього документа — дізнайтеся зі статті.
52341

Наказ про створення комісії з перевірки знань з питань охорони праці

Наказ про створення комісії з перевірки знань з питань охорони праці допоможе призначити членів комісії з перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві та визначити їхні обов'язки. Скачайте приклад наказу про створення комісії, розроблений експертом.
17180

Навчання з охорони праці для прикордонників

Одним із напрямів щодо забезпечення здорових та безпечних умов праці на робочому місці є організація належного рівня навчання працівників з питань охорони праці. Зі статті ви дізнаєтеся про особливості навчання з охорони праці для прикордонників
222

Як створити комісію з перевірки знань з охорони праці на підприємстві

Хто входить до складу комісії з перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві, які в неї повноваження, якими нормативними документами урегульована робота комісії — відповіді у статті.
12265

Навчання з охорони праці

Одне із завдань служби охорони праці підприємства — провести навчання з охорони праці та перевірку знань за його результатами. Дізнайтеся про принципи організації та види навчання з питань охорони праці, а також скачайте готові зразки необхідних документів.
86432