Чи застосовують на сьогодні Інструкцію з санітарного утримання приміщень та обладнання виробничих підприємств, затвердженої Головним санітарно-епідеміологічним управлінням МОЗ СРСР від 31.12.1966 № 658-66, та постанову Комісаріату Праці СРСР від 20.09.1923 — роз’яснення Держпраці (лист від 14.01.2016 № 225/4/4.5-ДП-16).
Відповідно до постанови ВРУ від 12.09.1991 № 1545-XII, на території України застосовуються акти СРСР з питань, які не врегульовано законодавством України, за умови, якщо вони не суперечать Конституції і законам України.
Держпраці повідомляє, що на сьогодні Інструкція з санітарного утримання приміщень та обладнання виробничих підприємств та постанова Комісаріату Праці СРСР від 20.09.1923 не суперечать вимогам чинного законодавства, зокрема, статті 165 КЗпП та статті 8 Закону «Про охорону праці» від 14.10.1992 № 2694-XII .
Дізнайтеся про заходи, які допоможуть зменшити ризик пошкодження обладнання та нещасних випадків на підприємстві. Практичні рекомендації, інструкції, ефективні методи запобігання аварійним ситуаціям в енергомережі – усе в одному матеріалі
Які існують види засобів захисту у надзвичайних ситуаціях, які обов’язки у суб’єктів господарювання щодо забезпечення працівників засобами індивідуального захисту у надзвичайних ситуаціях — розповідає експерт.
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Зі статті ви дізнаєтеся, які існують види інструктажів з охорони праці, хто проводить інструктажі з охорони праці, яка періодичність проведення інструктажів з охорони праці та як проводити інструктажі з охорони праці під час війни.
Як правильно скласти Акт про нещасний випадок невиробничого характеру за формою НТ, кому його надіслати та скільки років після закінчення розслідування зберігати? Скачуйте зразок, читайте статтю, щоб не припуститися помилки.