Постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 880 внесено зміни до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, затвердженого постановою КМУ «Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів» від 13.04.2011 № 461
Постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 880 внесено зміни до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, затвердженого постановою КМУ «Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів» від 13.04.2011 № 461.
Згідно із змінами надання (реєстрація), повернення (відмова у видачі) чи скасування реєстрації документів, що підтверджують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, здійснюється органами державного архітектурно-будівельного контролю, визначеними статтею 7 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 № 3038-VI.
У разі втрати або пошкодження декларації чи сертифіката орган державного архітектурно-будівельного контролю видає безоплатно їх дублікат протягом десяти робочих днів після надходження від замовника (його уповноваженої особи) відповідної заяви з підтвердженням розміщення ним у друкованих засобах масової інформації повідомлення про їх втрату чи подання пошкодженої декларації або сертифіката.
Постанова набрала чинності 07.11.2015.
Дізнайтеся зі статті, як формувати культуру безпеки на підприємстві. Отримайте практичні кейси та поради, як уникнути ризиків та нещасних випадків.
Чи можна використовувати одну інструкцію для різних видів інструктажів? Усе, що потрібно знати читайте в нашому матеріалі
Дізнайтесь зі статті, як виробничий шум впливає на здоров’я працівників та які професії в зоні ризику. Ознайомтесь з сучасними засобами індивідуального захисту та організацією профілактики на підприємствах із підвищеним рівнем шуму.
В яких випадках з працівниками потрібно проводити позаплановий інструктаж з охорони праці та хто має право вимагати його проведення? З яких частин складається позаплановий інструктаж? Що буде, якщо працівник не пройде його? Відповіді — далі.
Розгляньмо в статті детальніше основні фактори та причини виникнення помилок в охороні праці. А також, як здійснити підготовку інструктажів з охорони праці на підприємствах, в установах, а також для навчальних занять із працівниками.