З 11 липня 2016 року наберуть чинності зміни до Правил улаштування електроустановок.
Наказами Міненерговугілля внесено зміни до Правил улаштування електроустановок (ПУЕ), а саме викладено у новій редакції:
- главу 4.4 «Акумуляторні установки» розділу 4 «Розподільчі установки і підстанції»;
- главу 3.1 «Захист електричних мереж напругою до 1 кВ» та главу 3.2 «Релейний захист» розділу 3 «Захист і автоматика».
Зміни набирають чинності з 11.07.2016.
Наряд-допуск на виконання робіт в електроустановках складене на спеціальному бланку розпорядження на безпечне проведення роботи, що визначає її зміст, місце, початок і закінчення, відповідальних за виконання роботи тощо. Скачайте чинний у 2024 році бланк наряду-допуску на виконання робіт в електроустановках та дізнайтеся, як правильно його оформлювати.
Які бувають види перевірок знань з електробезпеки, хто з працівників та з якою періодичністю має їх проходити, як організувати перевірку знань з електробезпеки. Про все це — далі у статті.
Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
Ефективна робота з профілактики виробничого травматизму на виробництві залежить від належної підготовки, навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці. Провести перевірку знань допоможе орієнтовний перелік питань для перевірки знань з охорони праці працівників підприємства, підготовлений експертом
Група електробезпеки визначає рівень знань із електробезпеки працівника. Зі статті ви дізнаєтеся, які групи з електробезпеки існують та як їх присвоюють.