Постановою Кабінету Міністрів від 09.11.2015 № 905 внесено зміни до постанов КМУ «Про затвердження зразків національних та міжнародного посвідчень водіїв і документів, необхідних для реєстрації транспортних засобів» та «Про затвердження Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами»
Постановою Кабінету Міністрів від 09.11.2015 № 905 внесено зміни до постанов КМУ «Про затвердження зразків національних та міжнародного посвідчень водіїв і документів, необхідних для реєстрації транспортних засобів» від 31.01.1992 № 47 та «Про затвердження Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами» від 08.05.1993 № 340.
У постановах, зокрема, слово «Державтоінспекція» замінено словами «Національна поліція», а «працівники міліції» — словом «поліцейські». Відтепер централізоване оформлення, видача, повернення та обмін посвідчень водія здійснюється територіальними органами з надання сервісних послуг МВС (далі — сервісний центр МВС) у визначені законодавством строки. Про втрату посвідчення водія особа повідомляє сервісному центру МВС, а в разі його викрадення — територіальному органу Національної поліції. Сервісний центр МВС перевіряє факт видачі раніше посвідчення водія особі, яка заявила про його втрату або викрадення, після чого оформлює та видає нове посвідчення водія.
Постанова набрала чинності 10.11.2015.
Дізнайтеся зі статті, як формувати культуру безпеки на підприємстві. Отримайте практичні кейси та поради, як уникнути ризиків та нещасних випадків.
Чи можна використовувати одну інструкцію для різних видів інструктажів? Усе, що потрібно знати читайте в нашому матеріалі
Дізнайтесь зі статті, як виробничий шум впливає на здоров’я працівників та які професії в зоні ризику. Ознайомтесь з сучасними засобами індивідуального захисту та організацією профілактики на підприємствах із підвищеним рівнем шуму.
В яких випадках з працівниками потрібно проводити позаплановий інструктаж з охорони праці та хто має право вимагати його проведення? З яких частин складається позаплановий інструктаж? Що буде, якщо працівник не пройде його? Відповіді — далі.
Розгляньмо в статті детальніше основні фактори та причини виникнення помилок в охороні праці. А також, як здійснити підготовку інструктажів з охорони праці на підприємствах, в установах, а також для навчальних занять із працівниками.