Травматизм на виробництві станом на 7 грудня 2015 року

Статистика травматизму: у період з 1 по 6 грудня 2015 року на підприємствах України смертельно травмовано 5 осіб

У період з 1 по 6 грудня 2015 року на підприємствах України смертельно травмовано 5 осіб: по одній особі — на підприємствах Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Одеської  та Хмельницької областей.

Випадки травмування сталися: у вугільній та гірничорудній промисловості, енергетиці, на підприємствах транспорту та в агропромисловому комплексі загинуло по 1 особі.

За даними оперативного обліку, за листопад 2015 року смертельно травмовано 29 осіб, за листопад 2014 року — 27 осіб (збільшення на 7%).

За одинадцять місяців 2015 року на підприємствах України смертельно травмовано 342 особи, за одинадцять місяців 2014 року — 516 осіб (зменшення на 34%). Основними причинами нещасних випадків стали:

  • дорожньо-транспортна пригода та наїзд транспортного засобу (102 особи);
  • падіння потерпілого (50 осіб);
  • ураження електричним струмом (32 особи);
  • падіння, обрушення предметів, матеріалів, породи, ґрунту (38 осіб);
  • дія предметів та деталей, що рухаються (39 осіб);
  • ведення бойових дій (20 осіб);
  • навмисне вбивство (12 осіб);
  • пожежа (11 осіб).

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Організація навчання працівників з електробезпеки

Які існують форми навчання працівників, котрі обслуговують електроустановки споживачів, якими документами має бути врегульоване таке навчання. Більше про навчання та інструктаж працівників з електробезпеки — у статті.
18995

Розробляємо План роботи служби охорони праці

Для ефективної роботи служба охорони праці розробляє план заходів з охорони праці. Які питання мають бути охоплені в ньому, які заходи та терміни передбачені? Скачайте план роботи служби з охорони праці, підготовлений експертом, та дізнайтеся відповіді на ці та інші актуальні питання.
38088

Вимоги до організації робочого місця працівника з охорони праці

Організація робочого місця працівника з охорони праці є важливим аспектом забезпечення безпеки на робочому місці. Що таке робоче місце та робоча зона? Як має виглядати безпечне робоче місце? Чи є санітарно-гігієнічні вимоги до робочого місця? Якою має бути площа робочого місця на одного працівника? Відповіді на ці питання та все про вимоги до організації робочого місця – у статті.
122

Організовуємо охорону праці в осінньо-зимовий період

Підготовку до зимового періоду розпочинати заздалегідь. Особливо важливо при цьому врахувати досвід минулого року, який виявився для більшості підприємств надзвичайно складним через постійні обстріли енергетичної інфраструктури. Більше про охорону праці в осінньо-зимовий період — у статті.
15330

Інженер з охорони праці за сумісництвом

У законодавстві чітко вказано, в який випадках інженер з охорони праці за сумісництвом працювати може, а в яких — ні. Також потрібно розрізняти поняття «сумісництво» та «суміщення». Як не порушити законодавство — далі у статті.
22333

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді