Наказом Державної служби статистики України від 02.11.2012 № 449 затверджено у новій редакції форму державного статистичного спостереження зі статистики травматизму на виробництві № 7-тнв (річна) «Звіт про травматизм на виробництві у 20__ році».
Наказом Державної служби статистики України від 02.11.2012 № 449 затверджено у новій редакції форму державного статистичного спостереження зі статистики травматизму на виробництві № 7-тнв (річна) «Звіт про травматизм на виробництві у 20__ році».
Серед основних доповнень до Звіту:
- розділ 2 «Потерпілі та нещасні випадки на виробництві» доповнено рядками 6–6.3 (установлена інвалідність, у т. ч. в розрізі кожної групи І–ІІІ);
- розділ 3 «Окремі матеріальні наслідки нещасних випадків на виробництві» заповнюють на основі оформлених актів за формою Н-1, Н-5;
- розділ 4 «Розподіл кількості потерпілих від нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, за основними видами подій, що призвели до нещасного випадку» доповнено такими видами подій: техногенна аварія, самогубство, зникнення працівника, газодинамічне явище, погіршення стану здоров’я.
Форма вводиться в дію, починаючи зі звіту за 2012 рік.
Відповідно з 01.01.2013 втратила чинність форма № 7-тнв, затверджена наказом Держкомстату України від 15.09.2009 № 350
Які існують форми навчання працівників, котрі обслуговують електроустановки споживачів, якими документами має бути врегульоване таке навчання. Більше про навчання та інструктаж працівників з електробезпеки — у статті.
Для ефективної роботи служба охорони праці розробляє план заходів з охорони праці. Які питання мають бути охоплені в ньому, які заходи та терміни передбачені? Скачайте план роботи служби з охорони праці, підготовлений експертом, та дізнайтеся відповіді на ці та інші актуальні питання.
Організація робочого місця працівника з охорони праці є важливим аспектом забезпечення безпеки на робочому місці. Що таке робоче місце та робоча зона? Як має виглядати безпечне робоче місце? Чи є санітарно-гігієнічні вимоги до робочого місця? Якою має бути площа робочого місця на одного працівника? Відповіді на ці питання та все про вимоги до організації робочого місця – у статті.
Підготовку до зимового періоду розпочинати заздалегідь. Особливо важливо при цьому врахувати досвід минулого року, який виявився для більшості підприємств надзвичайно складним через постійні обстріли енергетичної інфраструктури. Більше про охорону праці в осінньо-зимовий період — у статті.
У законодавстві чітко вказано, в який випадках інженер з охорони праці за сумісництвом працювати може, а в яких — ні. Також потрібно розрізняти поняття «сумісництво» та «суміщення». Як не порушити законодавство — далі у статті.